Dotlenienie organizmu, OXYMAX CALIVITA, Tlen stabilizowany

OXYMAX CaliVita to suplement zawierający biologiczny tlen, który wzmacnia dotlenienie organizmu.

 „Nie znam choroby, u podstaw której nie leżałoby niedotlenienie komórek”
głosi znany biochemik Otto W, laureat Nagrody Nobla.

Źródło życia

„Tlen – jeden z najbardziej powszechnych pierwiastków obecnych na Ziemi — jest potrzebny miliardom komórek naszego organizmu. Nie są one w stanie pobierać go bezpośrednio z powietrza, dlatego do jego transportu służą specjalne struktury. Centralny układ nerwowy dostarcza siły napędowej przeponie, która kurcząc się, umożliwia wdech powietrza.

Poprzez filtr pęcherzyków płucnych, tlen przepływa do krwi i w tym momencie kończy się zadanie układu oddechowego. Odtąd pałeczkę przejmuje układ krążenia, który spełnia funkcje: pompy (serce), rur (naczynia krwionośne) i środka do transportu gazów pomiędzy płucami i komórkami (krew).

Tlen jest transportowany we krwi w dwóch postaciach. Małe ilości rozpuszczają się w osoczu (1%), a pozostała część tlenu (99%) wiąże się z cząsteczkami hemoglobiny. Tak więc, bez hemoglobiny tlen nie mógłby dotrzeć do komórek w takich ilościach, jakie są potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji metabolicznych.

W sytuacji zbyt małej podaży tlenu, komórka zwraca się po inne źródło energii, by podtrzymać funkcje niezbędne do życia. Najczęściej w takim przypadku, komórki rozkładają glukozę w procesie beztlenowej fermentacji, która może zaburzyć metabolizm komórkowy.

W efekcie powstaną niepożądane związki chemiczne. W okresie powrotu do stanu prawidłowego, cała grupa osłabionych komórek traci swoją naturalną zdolność do samoobrony. Takie komórki pozostają bezbronne wobec wirusów, grzybów, bakterii i innych czynników chorobotwórczych.

Zastosuj więc OxyMax CaliVita. Dotlenienie organizmu jest nam niezbędne ponieważ w wyniku uprzemysłowienia oraz towarzyszącego mu zanieczyszczenia środowiska, systematycznie zmniejsza się w powietrzu stężenie tlenu.

Jeszcze 100 lat temu zawartość tlenu w powietrzu wynosiła 22%.


W dzisiejszych czasach kształtuje się średnio na poziomie 19%, a w dużych miastach już tylko 12-15%). Nasze płuca są w maksymalny sposób obciążane powietrzem zanieczyszczonym chemikaliami, pyłkami, tlenkiem węgla, kadmem, ołowiem.

Sytuacja nie jest lepsza, jeśli chodzi o żywność i napoje. Konserwanty, barwniki, rozmaite zanieczyszczenia pogarszają ich jakość, obciążając organizm i zwiększając nasze zapotrzebowanie na tlen. Niedobory tlenu w organizmie mogą więc pojawić się w następujących sytuacjach:

• nieprawidłowe, zbyt płytkie oddychanie;

• palenie (nawet bierne);

• pogorszenie jakości wody;

• zmniejszone spożycie wody i spożywanie większych ilości napojów gazowanych,
a także alkoholu, kawy;

• konsumpcja żywności pochodzącej ze sztucznych upraw;

• sztuczne światło;

• przyjmowanie leków;

•brak aktywności fizycznej

Ostatnio ogromne zainteresowanie budzą suplementy zawierające biologiczny tlen. Wśród nich, najbardziej skuteczny okazał się tlen stabilizowany, którego jakość nie zmienia się przez lata, nie wywołuje negatywnych skutków i nie generuje tworzenia się wolnych rodników. Jest nie tylko absolutnie bezpieczny, ale także łatwo wykorzystywany przez organizm. OxyMax firmy CaliVita zawiera 12000 cząsteczek tlenu na l milion części, czyli ponad 1000 razy więcej od ilości tlenu zawartego w wodzie z kranu (dla porównania, w przypadku wody z kranu wartość ta wynosi 5-7, podczas gdy w przypadku wody źródlanej 10-12). Stąd tez tlen stabilizowany OxyMax jest prawdziwym mistrzem w swoim rodzaju:

•poprawia zaopatrzenie komórek w tlen, korzystnie wpływając na procesy przemiany materii, przyspiesza regeneracje i detoksykacje wątroby;

• dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym, przyczynia się do eliminacji bakterii takich jak Streptococcus, Staphylococcus (gronkowiec), Salmonella, Coli;

• sprzyja przyswajaniu i wykorzystaniu witamin, składników mineralnych, aminokwasów i ziół;

• łagodzi dolegliwości w przebiegu chorób sercowo-naczyniowych (np zawału serca, nadciśnienia tętniczego) oraz związanych z zaburzeniami oddychania,

• korzystnie wpływa na tlenową aktywność fizyczną, znacząco polepsza wydolność sportowców;

• zwiększając zaopatrzenie mózgu w tlen, pozytywnie oddziałowywuje na procesy umysłowe.

Źródło CaliNews

Dotlenienie organizmu: kory mózgowej intensywnie poprawia koncentrację i pamięć, a zatem osoby uczące się i przygotowujące do egzaminu mają wspaniały środek, by w krótkim czasie przyswoić znacznie więcej materiału niż inni bez doładowania tlenowego.

Stabilizowany tlen w produkcie OxyMax  w ciągu kilkudziesięciu sekund trafia do niesprawnych miejsc z płynami ustrojowymi – również poza układem krwionośnym.

Już w wielu dużych miastach możesz od czasu do czasu wpaść do baru tlenowego i płacąc 50-80 PLN za seans, możesz pooddychać powietrzem sztucznie wzbogaconym w tlen, tylko po to, by z powrotem zanurzyć się w smog. Na szczęście istnieje bardziej skuteczny i ekonomiczny sposób, jakim jest koncentrat stabilizowanego tlenu, w postaci preparatu OXY MAX

Każda osoba zagrożona problemem zdrowotnym w którym pomocny jest tlen powinna go  ze sobą nosić.  Stosowanie 3 x dziennie po 20 kropli wystarcza na 40 dni. Tak więc, jej dzienny koszt przy wyżej podanej dawce nie przekracza 5 zł.dziennie !

Stosuj go, by szybciej przywrócić sprawność organizmu i by zachować zdrowie na długie lata.


Opakowanie OxyMax zawiera: 60 ml płynu.

Skład OxyMax: Stabilizowane ujemne jony tlenu (12 000 PPM) w wodzie źródlanej.

Sposób użycia dla dorosłych: 3 razy dziennie 20 kropli OxyMax uzupełnić szklanką wody lub według zaleceń.

Małe dzieci: 1 kroplę tlenu przeliczyć na jeden rok życia i uzupełnić odpowiednio z wodą. Pić 3 x dziennie

Starsze dzieci w wieku szkolnym połowę dawki dla dorosłych

OxyMax wskazany jest dla każdej grupy wiekowej

OxyMax to produkt z oferty zagranicznej – pomoc przy zakupie – Anna Krupa tel: 608 311 282

           

Moje doświadczenia z produktami CaliVita

„Zajmuję się medycyną niekonwencjonalną. Moja dziedzina to alergia i leczenie oparte o naukę o prawidłowym żywieniu.

Dzięki klasycznemu badaniu ogólnego stanu zdrowia oraz aparaturze biorezonansowej, jestem w stanie wykryć błędne składniki procesów chemicznych organizmu i otrzymać całościowy obraz na temat stanu zdrowia pacjenta. Chociaż ocena grzybicy jelit podzieliła zarówno lekarzy, jak i osoby zajmujące się alternatywnymi metodami leczenia, osobiście stwierdziłam, że w przypadku 60-70% moich pacjentów ilość obecnych w jelitach grzybów jest zbyt wysoka.

Prowadzi to nie tylko do różnych dolegliwości w obrębie przewodu pokarmowego, lecz może być również przyczyną takich chorób, jak np. egzema, łuszczyca, bóle głowy, migrena, przewlekłe zmęczenie, bóle stawów, zaburzenia hormonalne. U 30% pacjentów można wykazać także obecność pasożytów jelit. Równie częsta jest zwiększona ilość wirusów i innych mikroorganizmów anaerobowych, które dobrze czują się w otoczeniu ubogim w tlen.

Najciekawszą stroną mojej pracy jest możliwość mierzenia zawartości tlenu molekularnego w jelitach. W każdym przypadku, gdy poziom tlenu molekularnego w jelitach jest zbyt niski, można równocześnie wykazać obecność grzybów, pasożytów, wirusów i innych mikroorganizmów. Kiedy moim pacjentom zaleciłem zażywanie tlenu stabilizowanego, wtedy ilość tlenu molekularnego w ich jelitach znacznie się podwyższyła. Poziom wzrostu był znaczący już po 4-8 tygodniach.

Co ciekawe, w jelitach wzrostowi uległ nie tylko poziom tlenu, ale również ilość witamin i składników mineralnych. Dowodzi to, że dzięki tlenowi stabilizowanemu, organizm potrafi przyswoić odpowiednie ilości składników niezbędnych dla życia nawet z ubogiego menu. W mojej pracy najważniejsze jest, by moi pacjenci jak najszybciej powrócili do zdrowia. Wszystkim proponuję, by dla długotrwałego zachowania zdrowia, zaczęli regularnie, codziennie zażywać tlen stabilizowany. „

CaliNews Wrzesień 2003 dr Lin C.NIESPOTYKANA RZECZ…

„Jestem pisarzem, pracuję jako publicysta i często zdarza mi się pracować do późnych godzin nocnych. Ostatnio przytrafiła mi się niespotykana rzecz. Otóż, późnym wieczorem wypiłem szklankę wody z rozpuszczonymi 10 kroplami preparatu OXYMAX i rozpocząłem pisanie. Ku mojemu zdziwieniu, nagle stałem się nadzwyczaj kreatywny, a wena pisarska jeszcze długo nie opuszczała mnie tej nocy. To było coś niesamowitego, bo zazwyczaj o tej porze często walczyłem ze zmęczeniem i „klejącymi się” oczyma. Ale najbardziej zaskoczyło mnie to, że wpół do trzeciej, kiedy moja żona kazała mi położyć się spać, wciąż byłem rześki i gotowy do dalszej pracy. ”

B. A. (Budapeszt) CaliNews


POZYTYWNE ZMIANY

„Zostałem członkiem CaliVita® International 3 tygodnie temu. Już pierwszego dnia mojego członkostwa, zacząłem przyjmować preparat OXYMAX. Wziąłem niewielką porcję preparatu – 3 razy dziennie po 5 kropli, rozpuszczonych w szklance wody. Po 3 dniach zauważyłem pierwsze pozytywne działanie tego produktu. Jestem bardziej energiczny, z rannym wstawaniem nie mam już problemów, a wieczorem łatwiej zasypiam.

Moja praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a co za tym idzie – ze stresem. Odkąd spróbowałem OXYMAX, czuję się o wiele bardziej odprężony psychicznie. Kiedy poczułem się również silniejszy fizycznie, postanowiłem ponownie uprawiać jogę.

Zmieniłem także moją dietę. Wcześniej jadłem bardzo dużo i stale byłem głodny. W ciągu ostatnich 3 tygodni mój nienasycony apetyt ustabilizował się, a moja masa ciała zaczęła spadać. Czuję, że w moim życiu nareszcie zachodzą pozytywne zmiany.”

A. T. (Szeged) CaliNews


SKLEP  >>>  TUTAJ 


 

Recent Posts