Odchudzanie, nadwaga, otyłość, zrzucenie nadwagi, spalanie tkanki tłuszczowej

Odchudzanie – spalanie tkanki tłuszczowej – zrzucenie nadwagi!!!

Dodatni bilans energetyczny – tak najkrócej można określić przyczynę epidemii XXI wieku, czyli otyłości. Nadmiar kilogramów rodzi się z prostego działania arytmetycznego: nasz organizm otrzymuje więcej paliwa (i to często niewłaściwego), niż jest w stanie zużyć.

Pytanie – Jak skutecznie pozbyć się nadwagi, jest coraz częściej zadawane przez ludzi, którym nie udało się efektywnie schudnąć w wyniku stosowanych diet czy stosowania preparatów farmakologicznych. Nie wystarczy przejść na pewien czas na jakąkolwiek „cudowną dietę”, czy nawet zastosować głodówkę, aby powrócić na stałe do prawidłowej masy ciała. Brak równowagi metabolicznej w efekcie stosowania nieodpowiedniej diety, przyczynia się do szybkiego przybierania na wadze po jej zakończeniu – jest to tak zwany efekt jo-jo.

Nadwaga i otyłość nie stanowią wbrew pozorom problemu w dziedzinie urody i estetyki. Problemy zdrowotne – oto przyczyna, dla której do otyłości należy podejść poważnie!!!

Nadwaga przyczynia się do rozwoju wielu schorzeń: miażdżyca, cukrzyca II stopnia, nadciśnienie tętnicze, choroby sercowo – naczyniowe, nowotwory złośliwe: rak trzonu macicy,rak piersi, jelita grugego i odbytu oraz prostaty.

Stan zdrowia ludzi dotkniętych otyłością pogarsza niedobór wielu witamin i składników mineralnych, często towarzyszący nadmiernej masie ciała.

Głównym dostawcą witamin i minerałów jest oczywiście pożywienie, ale z powodu zanieczyszczenia środowiska, przetwarzania żywności z której cała chemia kumuluje się w nas i niezdrowego stylu życia jesteśmy skazani na suplementację, czyli dostarczanie organizmowi witamin i minerałów.

Czy wiesz że…

Geny mogą być czynnikiem sprzyjającym nadwadze, ale masa ciała zależy przede wszystkim od sposobu odżywiania się oraz aktywności fizycznej. Skłonności genetyczne nie oznaczają, że jesteś skazany na otyość. W rzeczywistości o Twojej wadze nie decydują geny, lecz to co jesz i ile się ruszasz. Oznacza to, że główną przyczyną otyłości jest Twój styl życia!

Czy wiesz co znajduje się w tkance tłuszczowej ?

Każdego dnia zatruwasz swój organizm podwójnie !

  • Pierwsze zatruwanie bierze się automatycznie – część komórek, których masz ok. 50 trylionów ustawicznie się rozpada – są to miliony dziennie. Zużyte, martwe komórki są toksyczne i krążą w krwioobiegu.
  • Drugie zatruwanie bierze się z zewnątrz. Obciążamy się fabrycznie przetworzonym jedzeniem, tłuszczem, lekami, barwnikami i mnóstwem innych związków chemicznych. Nic z tych rzeczy nie stanowi pokarmu jaki natura przygotowała dla nas.

Mając śmietnik wewnątrz, organizm broni się jak potrafi. Zatrzymuje wodę (dodatkowa waga), aby rozcieńczyć toksyczne substancje i utrzymać je z dala od najważniejszych organów. W tym celu odkłada je w tkance tłuszczowej – śmietniku toksyn.Komórki tłuszczowe napełniają się i muszą powstawać nowe, aby wszystkie dostarczone trucizny mogły się zmieścić.


Trimex WMS

Czy odchudzanie kojarzy Ci się z treningiem silnej woli, ogromnym wyrzeczeniem i długim wyczekiwaniem na pierwsze rezultaty ?

Nie musi tak być ! TrimeX WMS pomoże Ci zmienić nawyki żywieniowe, bez przykrego uczucia głodu, przyspieszy metabolizm i dostarczy witalnej energii ! Teraz możesz tracić jedynie zbędne kilogramy, bo jest to nowoczesny, odchudzający preparat o unikalnej kompozycji, rozwiązujący problem nadwagi i towarzyszących jej schorzeń cywilizacyjnych. Stopniowe pogarszanie sprawności naszego ciała przekłada się na ogólne złe samopoczucie i uczucie ciężkości. Widocznym objawem takiego braku równowagi jest niewątpliwie zatrzymywanie płynów w organizmie, opuchlizna, ogólne uczucie złego samopoczucia spowodowane nadmiernym nagromadzeniem toksyn.

Biologicznie aktywne składniki w TrimeX WMS kompleksowo wspomagają walkę z nadwagą, działając nie tylko na zmniejszenie apetytu i szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, bez ubytku tkanki mięśniowej, ale dodatkowo wspomagają proces oczyszczania organizmu i zmniejszają ryzyko występowania schorzeń towarzyszących otyłości.

To preparat w płynie na odchudzanie zawierający 100 % ekstratów roślinnych i ziołowych wytwarzany metodą liofilizacji. Istotną zaletą tego produktu jest fakt, że po zakończeniu kuracji nie nastepuje tzw. efekt jo.

Zawarte w produkcie składniki (opis poniżej) wyjaśniają w jaki sposób działają na organizm i skąd bierze się spadek wagi ciała. W odróżnieniu od produktów syntetycznych nie powodują skutków ubocznych – wręcz przeciwnie, wzmacniają cały organizm.

Istotnym czynnikiem w walce z nadwagą jest regularne spożywanie posiłków przynajmniej 3 na dobę, jedzenie bez pośpiechu i zachowanie równowagi w sferze psychiki oraz kontrola stresu.

Warto równoczesnie zastosowaćdiete zgodną z grupą krwi wg zaleceń dr D’Adamo oraz poznać zasadę działania diety rozdzielnej, unikając produktów zwiększających masę ciała na korzyść produktów ułatwiających odchudzanie.

Już po kilku dniach stosowania zauważysz spadek wagi. Następuje to stopniowo, przez kilka dni waga ciała się zatrzymuje, by znów pójść w dól. I tak się dzieje kilkakrotnie podczas kuracji. Chudniesz kiedy śpisz i śnisz, a TrimeX WMS modeluje i podnosi atrakcyjność Twojego ciała, a co najwaniejsze – zdrowia!

  • znika uczucie ciężkości
  • opuchnięcia nóg
  • poprawia się wygląd skóry, włosów, paznokci
  • a przede wszystkim o ok.5 kg spada waga i to widocznie, bo po kuracji nosi się ubrania co najmniej o 1 rozmiar mniejsze!

TrimeX WMS jest całkowicie bezpieczny dla organizmu. Jedynymi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia kuracji jest okres ciąży i karmienia piersią oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

To produkt wygodny w użyciu. Pije się go raz dziennie 3 godz. po ostatnim posiłku, kiedy to problemy dnia codziennego mamy już za sobą i w spokoju możemy kontynuować kurację. 15 ml. soku należy rozcieńczyć w jednej szklance wody, wymieszać i wypić. Dla osób z dużą nadwagą zaleca się podwoić dawkę.

Pojemność TrimeX WMS – 473 ml- Produkt z oferty zagranicznej CaliVita

Inne produkty wspomagające odchudzanie firmy CaliVita >>> TUTAJ


Składniki Trimex WMS

Mangan- niezbędny do prawidłowego metabolizmu tłuszczów, węglowodanów i białek. Aktywuje niektóre enzymy co powoduje wzrost energii. Bierze udział w aktywnym oddychaniu komórkowym, uczestniczy w procesie wytwarzania krwi, oraz utrzymuje prawidłowe stężenie cukru we krwi.

Chrom- przyspiesza spalanie tłuszczu, zwiększając masę mięśniową, działa przeciwmiażdżycowo – obniża LDL, podwyższa HDL, reguluje poziom trójglicerydów, a także zapobiega cukrzycy – jako aktywny składnik czynnika tolerancji glukozy, umożliwia prawidłowe działanie insuliny i reguluje poziom glukozy we krwi. Naturalne odżywcze związki chromu zawsze są trójwartościowe i właśnie taki związek występuje w Trimex WMS.

Hydrolizowany kolagen– usprawnia metabolizm poprzez dostarczenie niezbędnych aminokwasów, przyspiesza rozwój tkanki mięśniowej. Jego obecność w organizmie powoduje, że spala on więcej kalorii i mniejsza ilość tłuszczu odkłada się w organizmie. Ułatwia trawienie , zmniejsza apetyt.

Ekstrat z nasion grejfruta– działanie immunostymulujące, antyoksydacyjne, korzystny wpływ na florę jelit, poprzez silne działanie przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze, jednocześnie oszczędzające przyjazne bakterie jelitowe. Nasiona grejfruta ułatwiają trawienie, wzmacniają perystaltykę jelit, działają rozluźniająco na jelito wspomagając wypróżnianie. Wzmacniają naczynia włosowate, poprawiają krążenie i zmniejszają łaknienie.

Aloe vera(aloes) bez uczulającej aloiny – działanie oczyszczające, immunostymulujące , antyoksydacyjne. Znajdujący się w Aloe vera błonnik reguluje pracę przewodu pokarmowego, ułatwia trawienie i usuwa niestrawione resztki pokarmu. Błonnik zmniejsza apetyt dzięki działaniu wypełniającemu i daje uczucie sytości. Wiąże cholesterol i kwasy żółciowe zwiększając wydalanie ich z kałem.

Ekstrat z wiesiołka- zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, kwas cis-linolowy i gamma-linolowy (witamina F), wspomaga odchudzanie poprzez przyspieszanie spalania tłuszczu, wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe i przeciwzakrzepowe oraz immunostymulujące. Zawarte w wiesiołku kwasy linolowe nie są produkowane przez organizm, a ich obecność jest niezbędna przy odchudzaniu.

Ekstrad z liści zielonej herbaty– nasila termogenezę. W efekcie zwiększa tempo przemian metabolicznych, co umożliwia spalanie wikszej liczby kalorii. Silne działanie antyoksydacyjne , przeciwmiażdżycowe (obniża LDL i trójglicerydy, podwyższa HDL) i wspomagające oczyszczanie organizmu. Bogate źródło polifenoli działających przeciwnowotworowo. Zapobiega nadmiernej krzepliwości krwi i obniża ciśnienie tętnicze. Pozytywnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy, trawienny i nerwowy. Wygodne dawkowanie znakomicie pasuje do aktywnego trybu życia współczesnego człowieka. Stosuje sie go raz dziennie przed pójsciem spać, kiedy to czas pracy mamy juz za sobą i w spokoju mozemy pamietać o jego zazywaniu.

Wanad- działanie przeciwmiażdżycowe (hamuje odkładanie złogów cholesterolu w naczyniach), usprawnia transport substancji odżywczych do komórek, reguluje poziom glukozy we krwi.Wspomaga normalizację poziomu cukru, obniżając jego ilość we krwi. Zwiększa produkcję energii w organizmie, wspomaga odbudowę tkanki mięśniowej i zapobiega jej wiotczeniu.

Bio-Citrin-K- hydroksycytaty z rośliny Garcinia cambogia – działanie zmniejszające apetyt oraz hamowanie lipogenezy poprzez zapobieganie przemiany węglowodanów w tłuszcz, a także poprzez wpływ na termogenezę – zwiększenie wytwarzania ciepła podczas posiłku, co przyspiesza spalanie kalorii.Jego działanie polega również na zwiększeniu zdolności wątroby i mięśni do przechowywania glikogenu, który jest przekształcany w cukry proste.


Warto zaznaczyć, że tak jak POLINESIAN NONI czy OCEAN 21 – TrimeX WMS jako kolejny płynny produkt firmy CaliVita jest wytwarzany w najnowocześniejszej technologii liofilizacji oraz posiada bardzo prestiżowe atesty GMp i FDA co różni go od podobnych produktów wytwarzanych metodą – pasteryzacji (obróbka termiczna w wysokiej temperaturze).

TrimeX WMS jest liofilizowany, a zatem posiada wszystkie wartości świeżego owocu!

CaliVita podczas produkcji swoich suplementów stara się utrzymać w nienaruszonym stanie wszystkie naturalne formy leczniczych białek roślinnych, by zapewnić konsumentom tych produktów jak najwyższą jakość.


SCHUDNIJ NA WAKACJE

Jak się odchudzić przed wakacjami?

– zacząć odchudzać się odpowiednio wcześnie, pamiętając o tym, że aby ubytek masy ciała był trwały, nie może być szybszy niż 1-1,5 kg tygodniowo

– jeść małe, częste posiłki w ciągu dnia; optymalnie 5 posiłków co 3-3,5 godziny

– białko należy podzielić na równe porcje, natomiast węglowodany należy spożywać według następującego schematu:

a)      pierwsze dwa posiłki są największe (np. 100 g ryżu)

b)      następne dwa o połowę mniejsze (50 g ryżu)

c)      ostatni – najmniejszy (same warzywa + białko)

– należy pamiętać, aby jeść węglowodany o możliwie jak najniższym indeksie glikemicznym, tj. takie, które nie powodują skoków poziomu cukru we krwi, np.: kasze, razowy makaron, pełnoziarnisty ryż, płatki owsiane, razowe pieczywo

– najlepsze źródła białka to: piersi z kurczaka, indyka, ryby, cielęcina, wołowina, białko jaj, chudy biały ser

– nie wolno jeść: białego pieczywa, białego ryżu, białego makaronu, błyskawicznych płatków śniadaniowych oraz płatków z dodatkami, słodyczy, lodów, rozgotowanych produktów, mleka i jego przetworów (za wyjątkiem białego chudego sera), słodzonych napojów, nadmiernych ilości owoców (dopuszczalne truskawki, maliny, jagody), tłustego mięsa, szczególnie wieprzowiny, cukru

– tłuszcz ograniczamy do minimum

– wprowadzić trening aerobowy (wysiłek aerobowy, inaczej tlenowy, to ten rodzaj aktywności fizycznej, podczas której energia dla pracujących mięśni dostarczana jest w wyniku przemian z udziałem tlenu) – najlepsze pory na trening aerobowy to rano przed śniadaniem (zwiększa się wtedy podstawowa przemiana materii) oraz bezpośrednio po treningu siłowym

– trening aerobowy powinien trwać minimum 30 minut – optymalnie 60 minut dziennie

– tempo powinno być umiarkowane. Jeśli ktoś nie ma dostępu do sprzętu, może wykonywać ćwiczenia aerobowe, maszerując szybko ok. 60 minut. Należy zwrócić uwagę, aby tempo było równomierne

– w miarę możliwości zastosować podstawowe suplementy wspomagające spalanie tłuszczu, np.: Slim Formula, TrimeX WMS™, Natura HGH Support

– przed treningiem aerobowym dobrze jest wypić czarną kawę – kofeina pomaga spalać tłuszcz (UWAGA! Osoby z chorobami układu krążenia powinny to skonsultować z lekarzem)

– trening siłowy należy wykonywać szybko, nie odpoczywając zbyt długo pomiędzy poszczególnymi seriami

 

Dariusz Karpiński – wielokrotny mistrz Polski i mistrz Europy w kulturystyce


 

 

Recent Posts