Parę lat temu widząc jakie żniwo zbierają choroby cywilizacyjne wśród moich rówieśników zaczęłam zastanawiać się czy tak być musi, czy nie można zrobić nic lub choćby zrobić tyle, by własne zdrowie ” powierzyć ” człowiekowi, który jest nim najbardziej zainteresowany – SOBIE .

Postanowiłam poświęcić trochę czasu na zdobycie wiedzy z dziedziny medycyny naturalnej . Zdrowie moich najbliższych było i jest nadal najważniejsze. Początkowo korzystałam z naturalnych produktów różnych firm (niestety niezbyt tanich), a kiedy dowiedziałam się, że na rynku polskim pojawiła się CaliVita International, z produktami o atestach Unii Europejskiej i bardzo przystępnymi cenami, zaczęłam je używać. Rewelacyjne działanie produktów zdopingowało mnie do dzielenia się informacją o nich wśród znajomych i przyjaciół. Pomoc innym w odzyskaniu zdrowia i zrozumieniu profilaktyki stała sie moją pasją.

Należę do Top Menedżerów CaliVita International . Od 1998 roku zawodowo zajmuję się promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej. Produkty, na bazie których pracuję są najwyższej światowej klasy i posiadają najtrudniejsze do zdobycia na świecie atesty bezpieczeństwa i jakości ( FDA i GMP ).

Uczestniczyłam i uczestniczę nadal w dziesiątkach szkoleń, wykładów i konferencji medycznych organizowanych przez CaliVita International prowadzonych przez światowej sławy naukowców i wybitnych lekarzy interesujących się medycyną naturalną. Należą do nich m.in. tak dostojne osoby jak :

– prof. dr n. med.Valeria S – V. (Przewodnicząca Zespołu Doradców
Medycznych CaliVita International)
– dr n. med. Danuta B – P. (Niezależny Konsultant Medyczny CaliVita International)
– prof. zw. dr hab. n. med.Swietosław Z. (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
– prof. zw. dr hab. n. med.Jerzy L. (Ziołolecznictwo, Fitoterapia Naturalna, Naturalna Medycyna)
– prof. dr hab. n. med. Zbigniew W. (Prezes Polskiego Komitetu Zwalczania Raka – Centrum Onkologii Instytut M. Skłodowskiej – Curie)
– prof. dr n. med.Piotr H. (Kierownik Instytutu Mikrobiologii Kolegium Medicum UJ w Krakowie)
– dr n. med. Stanisław M. (Ordynator Oddziału Urologicznego V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie)

Jestem doradcą w zakresie stosowania tych produktów, oraz poszerzania świadomości jak ważna jest profilaktyka zdrowia. Polecam zakupy w tańszych cenach klubowych ( hurtowych) w systemie Klubu Konsumenckiego CaliVita International.

Serwis ten stworzyłam, by uświadomić Państwu potrzebę codziennej suplementacji, by zachować zdrowie na długie lata. Nasza żywność jest przecież przetworzona, szpikowana konserwantami, brakuje w niej witamin, minerałów…  By zachować zdrowie musimy poszerzać naszą wiedzę w zakresie suplementów diety, a oczyszczanie organizmu polecam każdemu.

Po kilku latach współpracy z CaliVita International osiągnełam pozycję Menedżera Executive, a później Menedżera Star.  Obecnie realizuję plan marketingowy osiągając obydwie te pozycje.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt. Wybór odpowiednio doświadczonej osoby prowadzącej i wskazującej drogę do sukcesu jest bardzo ważny! Zapraszam…

W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam Serdecznie i życzę dużo zdrowia.

Anna Krupa

Star Executiv Menedżer CaliVita International

Top Lider

tel. kom. +48 608 311 282

E-mail: noni@zdrowe.com.pl