OCHRONA DLA PALĄCYCH, Ochrona układu oddechowego


 

Czy jesteś palaczem ?

Jeśli tak, na pewno jesteś świadomy tego, że powinieneś rzucić palenie, aby zachować zdrowie.

Jeśli jednak nie jesteś w stanie dokonać aż tak dużego wyrzeczenia, przynajmniej spróbuj chronić swój organizm przed szkodliwymi skutkami nawyku palenia.

W naszej ofercie znajduje się specjalny preparat dla palaczy SMOKERADE, w skład którego wchodzi kompleks przeciwutleniaczy. Jeśli palisz jednego papierosa za drugim lub jesteś po prostu biernym palaczem to SMOKERADE pomoże złagodzić negatywne skutki działania nikotyny na Twój organizm.Smokerade[1]

Jak wiadomo, najbardziej niebezpiecznym czynnikiem ryzyka związanym z paleniem są wolne rodniki i policykliczne związki aromatyczne (np. Benzopiren), które działają rakotwórczo.

Również podczas palenia do organizmu dostaje się tlenek węgla (trucizna dla krwi i tkanek) oraz kadm (ma działanie nefrotoksyczne).

Witamina C, E, koenzym Q10, cynk (aktywator enzymu dysmutazy ponad tlenkowej) oraz selen (aktywator peroksydazy glutationowej) są synergicznie działającymi przeciwutleniaczami. Razem są w stanie zapobiec uszkodzeniu naczyń krwionośnych, płuc, żołądka, pęcherza moczowego.

Natomiast wyciąg z owocu cayenne korzystnie wpływa na pracę układu oddechowego, kwas elagowy (obecny w takich owocach jak maliny) wywiera wpływ na oczyszczanie i ochronę komórek, a także poprawia funkcjonowanie wątroby odpowiedzialnej za neutralizację karcenogenów. Cynk i selen chronią nerki przed nefrotoksycznym wpływem kadmu. W związku z tak szerokimi zaletami preparatu polecamy go nie tylko nałogowym palaczom, ale także tym, którzy „palą” biernie.

Czy Państwo palicie ?
Czy jesteście ofiarami palenia ?

Do której z tych grup nie należelibyście Państwo, wiadomo o co chodzi i nie musimy chyba szczegółowo wyjaśniać szkodliwości palenia tytoniu.

Poranny kaszel, brak powietrza już po paru metrach biegania, regularne nawroty grypy, spadek kondycji. A przecież letni urlop zapewne chcielibyście Państwo spędzić w dobrym zdrowiu i w pełni sił. Jednak to są tylko te „mniej istotne” zjawiska, przecież na pewno Państwo doskonale wiecie, że palacze są znacznie bardziej podatni na ryzyko zawału serca, a odsetek osób chorujących na nowotwory jest znacznie wyższy wśród palaczy niż u niepalących. A to zaledwie kilka przykładów…

Papieros zagraża nie tylko zdrowiu palaczy, lecz może być szkodliwy również dla ich najbliższych. Najlepiej byłoby rzucić palenie. Czy próbowaliście już Państwo? Tylko nielicznym to się udaje.

Produkt  CaliVita – Smokerade – zapewnia skuteczną pomoc w łagodzeniu szkodliwych skutków palenia. Zawarte w nim składniki – witamina C, witamina E, cynk, selen, wyciąg z zielonej herbaty oraz koenzym Q10, które są silnymi antyoksydantami, przyczyniają się do obrony organizmu przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Stosowanie Smokerade  CaliVita polecamy nie tylko palącym, lecz również biernym palaczom, przebywającym w zadymionym otoczeniu. Tak często zapominamy, że składniki dymu papierosowego zagrażają również ich zdrowiu. 

 

Recent Posts