Moje strony

 

Jak skutecznie wykorzystać naturalne suplementy diety, co zastosować i w jakich dawkach podawać, dowiesz się z poniższych serwisów. Zaczerpniesz też trochę wiedzy i poznasz naturalne produkty pomocne w podniesieniu odporności Twojego organizmu. Zrozumiesz również, co trzeba zrobić, by ustrzec się chorób cywilizacyjnych XXI w.


NOWOŚĆ >>> AQUARION, URZĄDZENIE DO WYTWARZANIA JONIZOWANEJ ALKALICZNEJ WODY >>> www.wodazdrowa.com.pl


SOK NONI CALIVITA – Zachowaj Zdrowie – Sok z owoców Noni

 

Na wszystkich kontynentach ludzie piją i podziwiają działanie soku Polinesian Noni. Żaden inny roślinny znany w przyrodzie produkt o właściwościach naprawczych na organizm, nie zdobył takiego uznania w tak zawrotnym tempie. Skąd więc jest ta roślina i co w niej takiego ?

 

Noni jest cudowną, tropikalną rośliną z „Ogrodu Edenu” – Polinezji. Składniki noni: bogactwo fitocydów, damnacanthial, prokseronina i wiele innych – wyzwalają liczne potencjały ludzkiego organizmu do samoleczenia, ponieważ zwracają się do istoty procesu wzmacniającego organizm – poziomu komórkowego. Przez cały czas wszystkie komórki naszego ciała wymagają regeneracji lub naprawy. Nasz organizm musi je odbudowwyać lub – jeśli są uszkodzone – naprawić.    A zatem, owoc noni, sok noni, jest korzystny dla wszystkich ludzi, młodych i starszych, zarówno zdrowych, jak i schorowanych. Sok noni jest prawdziwym podarunkiem natury. Pomógł już tysiącom ludzi w odzyskaniu fizycznej sprawności. Odmładza i uwalnia od licznych chorób, dlatego nikt nie powinien przeoczyć tej rośliny wykorzystując ją w celach poprawy stanu zdrowia.

www.noni.zdrowe.com.pl/


Gronkowiec złocisty – Gronkowiec u dorosłych i u dzieci – Gronkowiec, a Para Protex

 Gronkowiec złocisty –  Na stronie tej dowiesz się jak w naturalny sposób pozbyć się gronkowca – intruza i wyeliminować do końca jego bakterie. Zrozumiesz dlaczego, pomimo że się leczysz znów jesteś chory !

To serwis dla osób, które stosując tradycyjne metody leczenia antybiotykami, nie doznały efektów ich działania, wręcz przeciwnie – osłabiły organizm i niszcząc naturalną florę bakteryjną zaburzyły równowagę kwasowo zasadową czyli homeostazę, narażając go na liczne choroby np. gronkowca.

Antybiotyki – o czym mało kto wie – nie leczą przyczyny choroby, tylko na jakiś czas tłumią jej objawy, co w efekcie powoduje jej nawrót.

 www.gronkowiec.zdrowe.com.pl


Sklep CALIVITA – Naturalne suplementy diety pomocą w zachowaniu i poprawie zdrowia

 

Produkty CaliVita International są pochodzenia naturalnego, dlatego też nie można ich porównywać do syntetycznych podobnych z nazwy produktów aptecznych. Dawki podane na opakowaniach są dawkami profilaktycznymi, chcąc uzyskać silniejszy efekt dawkę należy zwiększyć. Działają wówczas nie dając efektów ubocznych.  Wszystkie produkty posiadają najbardziej cenione i najtrudniejsze do zdobycia światowe atesty GMP i FDA, oraz GIS. Metoda przedłużonego działania gwarantuje stałe wchłanianie się składników do organizmu, zapewniając odpowiedni ich poziom przez cały dzień (12 – 18 godz.).Wiązania chelatowe (dostarczają do komórki pożywienie i zabierają niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii) i synergizm działania składników powodują silne ich przyswojenie.

 www.sklep.zdrowe.com.pl


Nowotwór – Czy dieta i suplementy mogą uchronić nas przed rakiem ?

Nowotwór – Od kilkudziesięciu do kilkuset razy w cyklu życiowym człowieka powstaje nowotwór w jego organizmie. Pełno objawowa choroba nowotworowa nie występuje nagle, ale rozwija się powoli. Oznacza to, że masz do dyspozycji lata, w czasie których podkarmiasz albo głodzisz potencjalnego raka. Od genetycznej dewiacji pojedynczej komórki do wystąpienia pełno objawowego guza mija często 10-20, a nierzadko 40-50 lat.

Rozwijający się nowotwór przechodzi przez kilka faz zanim stanie się groźny dla organizmu. We wczesnych fazach rozwoju, do których należą inicjacja i promocja procesu nowotworowego można jeszcze powstrzymać rozwój choroby. Głęboko zaburzone mechanizmy regulacyjne można naprawiać wspomagając organizm poprzez dostarczanie mu brakujących substancji i związków. Przywrócenie homeostazy czyli wewnętrznej równowagi organizmu oraz wsparcie układu imunologicznego mogą w wielu przypadkach zmienić bieg patologicznych procesów w organizmie.

www.nowotwor.zdrowe.com.pl


Wygrać z kilogramami !!!

Odchudzanie – „Szerzy się epidemia, która może mieć poważne skutki dla zdrowia naszych dzieci. Jeżeli społeczeństwo nie podejmie walki, otyłość będzie coraz większym problemem”.

profesor pediatrii William J.Klish

Dodatni bilans energetyczny – tak najkrócej można określić przyczynę epidemii XXI wieku, czyli otyłości. Nadmiar kilogramów rodzi się z prostego działania arytmetycznego: nasz organizm otrzymuje więcej paliwa (często niewłaściwego), niż jest w stanie zużyć.

Nadwaga i otyłość nie stanowią wbrew pozorom problemu w dziedzinie urody i estetyki. Problemy zdrowotne – oto przyczyna, dla której do otyłości należy podejść poważnie!!!

www.odchudzanie.zdrowe.com.pl


OCZYSZCZANIE ORGANIZNU Z KAMIENI KAŁOWYCH, TOKSYN, GRONKOWCA, GRZYBIC, PASOŻYTÓW…

Oczyszczanie organizmu – Co pewien czas – 2 x w roku – Twój organizm potrzebuje oczyszczania organizmu, czyli odnowy biologicznej – nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury. Toksyny, kamienie kałowe, gronkowiec, grzybica, robaki pasożytnicze: lamblie, owsiki, przywry – to zbędny balast dla Twojego organizmu ! Pozbądź się go, korzystając z szerokiej gamy suplementów diety Cali Vita Intrenational.

Stan naszych wewnętrznych organów określa nasz wygląd zewnętrzny.

Mało kto wie, że u dorosłej osoby w jelicie grubym znajduje się od 8-15 kg kamieni kałowych, które człowiek nosi przez całe życie. Przeważnie po 40 roku życia grube jelito jest na tyle zapełnione kamieniami, że wypiera ze swoich miejsc inne organy, utrudniając pracę wątrobie, nerkom, płucom. To jest właśnie istotna przyczyna większości chorób.

 www.oczyszczanie.zdrowe.com.pl

Recent Posts