OXYMAX CALIVITA, DOTLENIENIE ORGANIZMU, STABILIZOWANY TLEN

OxyMax to biologiczny suplement tlenu zawierający stabilizowany tlen. OxyMax dotlenia krew, mózg, serce, wątrobę – cały organizm, dzięki czemu zwiększa się jego wydolność.  Oxy Max, 60 ml – tlen w płynie.

„Nie znam choroby, u podstaw której nie leżałoby niedotlenienie komórek”
– głosi znany biochemik Otto Wartburg, laureat Nagrody Nobla.

Źródło życia

Co to jest?  Bez smaku, zapachu, koloru i nie ma bez niego życia?

Jest to tlen, który jest być może, jednym z najbardziej powszechnych pierwiastków obecnych na Ziemi.

Np. spójrzmy we wnętrze naszego ciała. Ludzki organizm składa się z 4 głównych pierwiastków: w 65% – z tlenu, 18% – z węgla, 10% – z wodoru i w 3% – z azotu. Tak więc nie odczuwamy jego braku. A może jednak? Tlen można odnaleść na Ziemi w kilku postaciach, ale już wkrótce możemy odczuć brak niektórych z nich.

Organizm

Tlen jest potrzebny miliardom komórek naszego organizmu. Nie są one w stanie pobierać go bezpośrednio z powietrza, dlatego do jego transportu służą specjalne struktury. Centralny układ nerwowy dostarcza siły napędowej przeponie, która kurcząc się, umożliwia wdech powietrza. Poprzez filtr pęcherzyków płucnych, tlen przepływa do krwi i w tym momencie kończy się zadanie układu oddechowego. Odtąd pałeczkę przejmuje układ krążenia, który spełnia funkcje: pompy (serce), rur (naczynia krwionośne) i środka do transportu gazów pomiędzy płucami i komórkami (krew).

Tlen w płynie produkcie OxyMax jest transportowany we krwi w dwóch postaciach. Małe ilości rozpuszczają się w osoczu (1%), a pozostała część tlenu (99%) wiąże się z cząsteczkami hemoglobiny.

Tak więc, bez hemoglobiny tlen nie mógłby dotrzeć do komórek w takich ilościach, jakie są potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji metabolicznych.

Kiedy procesy przemiany materii nie przebiegają na odpowiednim poziomie, mogą pojawić się objawy niepożądane. Np. w sytuacji zbyt małej podaży tlenu, komórka zwraca się po inne źródło energii, by podtrzymać funkcje niezbędne do życia.

Najczęściej w takim przypadku, komórki rozkładają głukozę w procesie beztlenowej fermentacji, która, może zaburzyć metabolizm komórkowy. W efekcie powstaną niepożqdane związki chemiczne. W okresie powrotu do stanu prawidłowego, cała grupa osłabionych komórek traci swoją naturalną zdolność do samoobrony. Takie komórki pozostajq bezbronne wobec wirusów, grzybów, bakterii i innych czynników chorobotwórczych.

Środowisko

Jeżeli środowisko dostarcza odpowiednią ilość tlenu, organizm pochłania go i wykorzystuje. Ale czy tlen występuje w środowisku w wystarczajqcych ilościach?

100 lat temu zawartość tlenu w powietrzu wynosiła 22%. W dzisiejszych czasach kształtuje się średnio na poziomie 19%, a w dużych miastach tylko 12-15%. Nasze płuca są w maksymalny sposób obciążane powietrzem zanieczyszczonym chemikaliami, pyłkami, tlenkiem węgla, kurzem, kadmem, ołowiem, na co organizm reaguje bólem głowy, zmęczeniem, problemami oddechowymi, alergią.

Sytuacja nie jest lepsza, jeśli chodzi o żywność i napoje. Konserwanty, barwniki, w niektórych przypadkach zanieczyszczenie pogarszają ich jakość, obciążając organizm i zwiększając nasz zapotrzebowanie na tlen. Niedobory tlenu w organiźmie mogą pojawić się także w następujących sytuacjach:

 • nieprawidłowe, zbyt płytkie oddychanie;
 • palenie (nawet bierne);
 • pogorszenie jakości wody;
 • zmniejszone spożycie wody i spożywanie większych ilości napojów gazowanych,
 • a także alkoholu, kawy;
 • konsumpcja żywności pochodzqcej ze sztucznych upraw;
 • sztuczne światło;
 • przyjmowanie leków;
 • brak aktywności fizycznej.

Jeśli jesteśmy narażeni na w/w czynniki, najlepsze co możemy uczynić, to stawić czoła niebezpieczeństwu i spróbować je pokonać.

Suplementacja tlenu

Ostatnio w USA ogromne zainteresowanie budzą suplementy zawierajqce biologiczny tlen. Wśród nich, najbardziej skuteczny okazał się stabilizowany tlen, którego jakość nie zmienia się przez lata, nie wywołuje negatywnych skutków i nie generuje tworzenia się wolnych rodników. Jest nie tylko absolutnie bezpieczny, ale także łatwo wykorzystywany przez organizm. Zawiera 12000 cząsteczek tlenu na 1 milion części, czyli ponad 1000 razy więcej od ilości tlenu zawartego w wodzie z kranu. (Dla porównania, w przypadku wody z kranu wartość ta wynosi 5-7, podczas gdy w przypadku wody źródlanej 10-12). Stąd też stabilizowany tlen jest prawdziwym mistrzem w swoim rodzaju.

Stabilizowany tlen w produkcie OxyMax  w ciągu kilkudziesięciu sekund trafia do chorych miejsc z płynami ustrojowymi – również poza układem krwionośnym.

Zobaczmy zatem, co może nam zaoferować OxyMax:

 • poprawia zaopatrzenie komórek w tlen, korzystnie wpływając na procesy przemiany materii;
 • dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym, przyczynia się do eliminacji bakterii beztlenowych, takich jak Streptococcus, Staphylococcus (gronkowiec), Salmonella, E. Coli;
 • naładowuje organizm energią, poprawia procesy fizjologiczne;
 • sprzyja przyswajaniu i wykorzystaniu witamin, składników mineralnych, aminokwa sów i ziół;
 • pobudzajqc krqżenie krwi chroni przed rozwojem chorób sercowo-naczyniowych(np. zawału serca, nadciśnienia tętniczego);
 • łagodzi dolegliwości związane z zaburzeniami oddychania;
 • korzystnie wpływa na tlenową aktywność fizyczną, znacząco polepsza wydolność
  sportowców;
 • przyspiesza regeneracje i detoksykacje wątroby
 • zwiększając zaopatrzenie mózgu w tlen, pozytywnie oddziaływuje na procesy umy słowe.

Już w wielu dużych miastach możesz od czasu do czasu wpaść do baru tlenowego i płacqc 50-80 PLN za seans, możesz pooddychać powietrzem sztucznie wzbogaconym w tlen, tylko po to, by z powrotem zanurzyć się w smog. Na szczęście istnieje bardziej skuteczny i ekonomiczny sposób, jakim jest koncentrat stabilizowanego tlenu, w postaci preparatu OxyMax.

Stabilizowany tlen w produkcie OxyMax  w ciągu kilkudziesięciu sekund trafia do chorych miejsc z płynami ustrojowymi – również poza układem krwionośnym.

Każda osoba zagrożona problemem zdrowotnym w którym pomocny jest tlen powinnago  ze sobą nosić.  Stosowanie 3 x dziennie po 20 kropli wystarcza na 40 dni kuracji. Tak więc, jej dzienny koszt przy wyżej podanej dawce nie przekracza 5 zł.dziennie !

Stosuj go podczas  choroby, by szybciej przywrócić sprawność organizmu i w profilaktycznie, by ustrzec się wielu chorób i zachować zdrowie na długie lata.

 


 
Produkt z oferty zagranicznej, tylko dla Klubowiczów.   Jak zostać klubowiczem >>> www.sklep.zdrowe.com.pl
                           
Jak kupić OxyMax ?   Zamówienia Anna Krupa tel: 608 311 282

Skład: Stabilizowane ujemne jony tlenu (12 000 PPM) w wodzie źródlanej.

Sposób użycia dla dorosłych: 3 razy dziennie 20 kropli OxyMax uzupełnić szklanką wody lub według zaleceń.

Małe dzieci: 1 kroplę tlenu przeliczyć na jeden rok życia i uzupełnić odpowiednio z wodą. Pić 3 x dziennie

Starsze dzieci w wieku szkolnym połowe dawki dla dorosłych

OxyMax wskazany jest dla każdej grupy wiekowej


Moje doświadczenia z produktami CaliVita

„Zajmuję się medycyną niekonwencjonalną. Moja dziedzina to alergia i leczenie oparte o naukę o prawidłowym żywieniu.

Dzięki klasycznemu badaniu ogólnego stanu zdrowia oraz aparaturze biorezonansowej, jestem w stanie wykryć błędne składniki procesów chemicznych organizmu i otrzymać całościowy obraz na temat stanu zdrowia pacjenta. Chociaż ocena grzybicy jelit podzieliła zarówno lekarzy, jak i osoby zajmujące się alternatywnymi metodami leczenia, osobiście stwierdziłam, że w przypadku 60-70% moich pacjentów ilość obecnych w jelitach grzybów jest zbyt wysoka.

Prowadzi to nie tylko do różnych dolegliwości w obrębie przewodu pokarmowego, lecz może być również przyczyną takich chorób, jak np. egzema, łuszczyca, bóle głowy, migrena, przewlekłe zmęczenie, bóle stawów, zaburzenia hormonalne. U 30% pacjentów można wykazać także obecność pasożytów jelit. Równie częsta jest zwiększona ilość wirusów i innych mikroorganizmów anaerobowych, które dobrze czują się w otoczeniu ubogim w tlen.

Najciekawszą stroną mojej pracy jest możliwość mierzenia zawartości tlenu molekularnego w jelitach. W każdym przypadku, gdy poziom tlenu molekularnego w jelitach jest zbyt niski, można równocześnie wykazać obecność grzybów, pasożytów, wirusów i innych mikroorganizmów. Kiedy moim pacjentom zaleciłem zażywanie tlenu stabilizowanego, wtedy ilość tlenu molekularnego w ich jelitach znacznie się podwyższyła. Poziom wzrostu był znaczący już po 4-8 tygodniach.

Co ciekawe, w jelitach wzrostowi uległ nie tylko poziom tlenu, ale również ilość witamin i składników mineralnych. Dowodzi to, że dzięki tlenowi stabilizowanemu, organizm potrafi przyswoić odpowiednie ilości składników niezbędnych dla życia nawet z ubogiego menu. W mojej pracy najważniejsze jest, by moi pacjenci jak najszybciej powrócili do zdrowia. Wszystkim proponuję, by dla długotrwałego zachowania zdrowia, zaczęli regularnie, codziennie zażywać tlen stabilizowany.”

CaliNews dr Lin C.

NIESPOTYKANA RZECZ…

„Jestem pisarzem, pracuję jako publicysta i często zdarza mi się pracować do późnych godzin nocnych. Ostatnio przytrafiła mi się niespotykana rzecz. Otóż, późnym wieczorem wypiłem szklankę wody z rozpuszczonymi 10 kroplami preparatu OXYMAX i rozpocząłem pisanie. Ku mojemu zdziwieniu, nagle stałem się nadzwyczaj kreatywny, a wena pisarska jeszcze długo nie opuszczała mnie tej nocy. To było coś niesamowitego, bo zazwyczaj o tej porze często walczyłem ze zmęczeniem i „klejącymi się” oczyma. Ale najbardziej zaskoczyło mnie to, że wpół do trzeciej, kiedy moja żona kazała mi położyć się spać, wciąż byłem rześki i gotowy do dalszej pracy.”

B. A. (Budapeszt)

POZYTYWNE ZMIANY

„Zostałem członkiem CaliVita® International 3 tygodnie temu. Już pierwszego dnia mojego członkostwa, zacząłem przyjmować preparat OXYMAX. Wziąłem niewielką porcję preparatu – 3 razy dziennie po 5 kropli, rozpuszczonych w szklance wody. Po 3 dniach zauważyłem pierwsze pozytywne działanie tego produktu. Jestem bardziej energiczny, z rannym wstawaniem nie mam już problemów, a wieczorem łatwiej zasypiam.

Moja praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością, a co za tym idzie – ze stresem. Odkąd spróbowałem OXYMAX, czuję się o wiele bardziej odprężony psychicznie. Kiedy poczułem się również silniejszy fizycznie, postanowiłem ponownie uprawiać jogę.

Zmieniłem także moją dietę. Wcześniej jadłem bardzo dużo i stale byłem głodny. W ciągu ostatnich 3 tygodni mój nienasycony apetyt ustabilizował się, a moja masa ciała zaczęła spadać. Czuję, że w moim życiu nareszcie zachodzą pozytywne zmiany.”

A. T. (Szeged)


SKLEP  >>>  TUTAJ


 

 

 

 

 

 

Recent Posts