Polinesian NONI CaliVita, Sok Noni CaliVita

Cena klubowa 210 PLN, Cena detaliczna 279 PLN

Polinesian Noni CaliVita, to nowoczesny preparat w postaci soku, zawierający liofilizowany owoc Noni. Sok Noni korzystnie wspiera nasz organizm w samoregeneracji. Stosowanie Polinesian Noni jest obecnie najlepszą prewencją.

Morinda citrifolia

Ta wiecznie zielona roślina występuje tylko w Polinezji, Malezji, Australii oraz południowo-wschodniej Azji. Jej wysokość sięga 10 metrów. Jednakże to nie ta cecha przykuła światową uwagę, lecz niewiarygodnie bogaty skład jej owocu. Królowa owoców zawiera bowiem 18 różnych aminokwasów, również te niezbędne, których nasz organizm nie potrafi sam wytworzyć. Aminokwasy to swego rodzaju „cegiełki” tworzące białka. Zawarte w owocu składniki mineralne, jak np. sód, potas, żelazo, magnez oraz mangan zapewniają organizmowi optymalną ich podaż. Obecność witamin skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a składniki antyoksydacyjne przyczyniają się do ochrony naszych komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.sok_z_owocow_noni

Noni korzystnie wspiera nasz organizm w samoregeneracji. Jednym z najważniejszych składników jest cząsteczka, zwana prokseroniną. Z prokseroniny nasz organizm wytwarza kseroninę, niezwykle pożyteczną dla organizmu, gdyż bierze ona udział w ważnych procesach fizjologicznych. Skutecznie wspomaga komórki oraz prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i hormonalnego. Istnieje wiele sytuacji, które mogą zwiększyć zapotrzebowanie naszego organizmu na kseroninę, ale największy wpływ mają stres oraz zwiększony wysiłek umysłowy/fizyczny. Niewielkie ilości prokseroniny przyjmujemy wraz z pożywieniem, ale poziom jej zawartości w owocach noni jest wyjątkowy.

Polinesian Noni jako liofilizowany surowy owoc okazał się najbardziej wyjątkowy na naszym rynku. Posiada najważniejsze certyfikaty jakości i bezpieczeństwa GMP i FDA.

Proces liofilizacji pozbawia produkty zawartej w nich wody niemal w 100% lub pozostawia jej odpowiednią ilość. Na przykład liofilizowane owoce, doskonale smakują tak jak mrożone truskawki. W procesie tym produkty spożywcze tracą wodę w części lub w 100%, zachowując swój smak, zapach, barwę, a co najważniejsze witaminy, białka i sole mineralne.

Liofilizaty odznaczają się bardzo dobrą rozpuszczalnością, są silnie higroskopijne – mają zwiększony stopień wchłanialności do organizmu.

Naturalny – liofilizowany sok z Noni jest jedyną znaną obecnie „bombą proteinowo-enzymatyczną”. Wszystkie zawarte w nim substancje są dokładnie wyważone przez matkę naturę. Cały kompleks składników ma na celu wzajemne wspieranie swego działania. Synergizm nie spotykanych składników ma duży wpływ na prawie wszystkie mechanizmy funkcjonalne w organizmie człowieka. Zatem stosowanie Polinesian Noni jest obecnie najlepszą prewencją.

POLINESIAN NONI pomaga w osiągnięciu optymalnego zdrowia !

Polinesian Noni to doskonałe i idealne źródło witamin, składników mineralnych czy aminokwasów, w całości pokrywające dzienne zapotrzebowanie naszego organizmu na te substancje. Skopoletyna zawarta wewnątrz owocu  zwiększając poziom serotoniny i melatoniny poprzez stymulacje szyszynki w organizmie, zapobiega częstym zmianom nastroju oraz znacznie poprawia sen.

Liofilizację opracowano i zastosowano po raz pierwszy w latach pięćdziesiątych XX wieku na zlecenie rządu USA zmierzającego do wyprodukowania lekkich wagowo i bogatych we wszystkie niezbędne składniki odżywcze racji żywności dla astronautów i wojska. Udostępniona w ostatnich latach technologia liofilizacji, pozwoliła na uzyskiwanie produktów żywnościowych najwyższej jakości. Wśród nich znalazł się pełen owoc noni w postaci gęstego soku wraz z miąższem – POLINESIAN NONI. Ponieważ produkt ten zawiera cały owoc noni, po odstaniu może na dnie butelki ( kieliszka) powstawać naturalny osad. Dlatego zawsze przed użyciem, należy wymieszać zawartość w butelce.

Dzięki specjalnej recepturze uzyskano również przyjemny smak soku, co nie jest łatwe do osiągnięcia w przypadku soków z noni w 100% naturalnych. Receptura ta zachowuje 100% soku z miąższem noni w naturalnych proporcjach ( 30ml soku z miąższu owocu noni zawiera owoc noni suchej masy w ilości aż 1 grama).

Prof. dr n. med. Valeria S-V

Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International

Specjalista biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej
na temat Noni pisze:

 SKLEP >>> TUTAJ

Recent Posts