Liver Aid CaliVita, Oczyszczanie wątroby, odtruwanie, regeneracja

 Cena klubowa 150.00 PLN, Cena detaliczna 200.00 PLN

Liver Aid to preparat wspomagający pracę wątroby, który może zaoferować ludziom wsparcie w zachowaniu ich zdrowia. Liver Aid to unikalne połączenie osiągnięć współczesnej nauki z doskonałością natury. Liver Aid zawiera antyoksydanty, składniki neutralizujące amoniak, substancje przyspieszające spalanie tłuszczów, a także wyciąg z ostropestu plamistego – sylimarynę. Szczególnie polecany osobom, które regularnie spożywają alkohol lub leki. Liver Aid wskazany jest dla dorosłych.

 

WYJĄTKOWOŚĆ LIVER AID

Liver Aid posiada unikalny skład o szerokim działaniu wspomagającym wątrobę we wszystkich jej funkcjach.

Wygodne dawkowanie oraz przystępna cena w przeliczeniu na dzień kuracji to kolejne atuty  Liver Aid.

Należy go polecać osobom żyjącym w ciągłym stresie bądź narażonym na niekorzystne czynniki cywilizacyjne lub obciążonym przewlekłym przyjmowaniem leków.

Poza profilaktyką ma on bardzo szerokie zastosowanie terapeutyczne we wszystkich schorzeniach wątroby i pęcherzyka żółciowego.
Do istotnych składników Liver Aid należą niezbędne fosfolipidy współpracujące z witaminami z grupy B, a także silimaryną będącą wyciągiem z karczochów. Działają one tonizująco na funkcje wątroby. W ten sposób Liver Aid łączy trzy preparaty Essentiale, Witaminę B complex i Silimarol.

Zawiera także antyoksydanty np. selen i chrom, biorące udział również w przemianach cukrowych. Dzięki zawartości wszystkich tych składników w Liver Aid, nie trzeba stosować osobno tych substytutów.

Wspomaganie funkcji odtruwających możliwe jest dzięki obecności ornityny i argininy, dwóch aminokwasów biorących udział w detoksykacji trucizn. Unikamy w ten sposób stosowania drogiego preparatu o nazwie Ornicetyl.

L – karnityna, zwiększająca spalanie tłuszczy i ułatwiająca przyrost masy mięśniowej jest także obecna w preparacie LiverAid.

Niwelowanie ubocznych działań leków, zwłaszcza nasennych czy przeciwpadaczkowych możliwe jest dzięki metioninie, podstawowym składniku preparatu Methiovit. Przemiana tłuszczowa może być usprawniona dzięki obecności choliny, kwasu liponowcgo i kwasu glutnrowcgo.

Do szczególnych wskazań do jego stosowania należy ochrona wątroby w okresie chemioterapii przeciwnowotworowej.

Wyjątkowość prezentowanego tu LiverAid polega na tym, że jedna kapsułka wpływa jednocześnie na tak wiele procesów życiowych, w które zaangażowana jest wątroba. Natomiast sekretem skuteczności tego preparatu jest jego przewlekłe stosowanie wraz z właściwą dietą wątrobową. Stąd też mechanizm działania Liver Aid kojarzy się z maksymą; „Kropla drąży skałę”. Codzienna mała dawka preparatu, ale powtarzana regularnie przez wiele miesięcy może znacząco poprawić funkcję nawet mocno uszkodzonej wątroby.

Krzysztof K. – lekarz onkolog

 

OPINIA O LIVER AID – ” PORADNIK UZDRAWIACZA” – CZERWIEC 2007 R.

„LIVER AID – bardzo skuteczny preparat, posiada właściwości oczyszczające, odtruwające, przeciwbakteryjne, działa antywirusowo i przeciwgrzybiczno. Likwiduje stany zapalne wątroby i woreczka żółciowego, ponadto działa ściągająco oraz żółcio – i moczopędnie, poprawia trawienie. Odtruwa wątrobę, obniża poziom cholesterolu, wykazuje działanie rozkurczowe i zwiększa przepływ żółci w drogach żółciowych. Przyspiesza procesy syntezy białek przyczyniając się tym samym do szybszej regeneracji nowych komórek wątroby.

Wskazany przy stanach zapalnych wątroby, zaparciach, wzdęciach, niestrawności. Także przy zapaleniu woreczka żółciowego, trzustki oraz marskości ątroby.

Podczas leczenia nie wolno spożywać alkoholu oraz zimnych i tłustych potraw, a odpowiednio dobrana dieta zwiększa w dużym stopniu efekt leczenia.

PRZECIWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, ostre stany chorobowe żołądka i jelit, nietolerancja na komponenty preparatu. Zażywać na godzinę przed posiłkiem”


SKLEP >>> TUTAJ


 

Ochrona wątroby

Wątroba to jeden z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia narządów ciała. Pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. Stanowi główne centrum przemian metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i białek. Bierze udział w regulacji poziomu cukru we krwi, jak również produkuje większość białek, np. Hormony oraz niektóre czynniki krzepnięcia krwi. Tutaj zachodzi przemiana cholesterolu w kwasy żółciowe, które są niezbędne do trawienia tłuszczów. Do jej zadań należy również neutralizowanie trucizn, które gromadzą się w organizmie w wyniku procesów metabolicznych, jak też eliminacja nieprzyjaznych substancji, które wnikają do naszego ciała.

Powszechnie wiadomo, że wątroba w okresie płodowym jest ważnym narządem krwiotwórczym. Po urodzeniu, witamina B 12, która gromadzi się w wątrobie, stymuluje prawidłowe tworzenie się krwi. Duże ilości żelaza i miedzi znajdujące się w wątrobie wspomagają syntezę hemoglobiny. To, co na bieżąco dzieje się w wątrobie, to produkcja niektórych witamin, ponieważ to właśnie w wątrobie następuje przemiana karotenu w witaminę A. W wyniku chorób wątroby dochodzi do zaburzeń jej funkcji, co w efekcie doprowadza do zakłóceń wielu procesów przemiany materii. Niestety, choroba wątroby ujawnia się dość późno, dopiero wtedy, gdy jest nią dotknięta znaczna część narządu.

W czasie naszego życia często jesteśmy narażeni na działanie czynników, które są w stanie spowodować trwałe uszkodzenie komórek wątrobowych. Mogą to być pewne związki chemiczne (np. środki owadobójcze) lub lekarstwa (długotrwałe stosowanie niektórych antybiotyków może prowadzić do uszkodzenia wątroby). Dobrze znane są fatalne skutki nadmiernej konsumpcji alkoholu. Często również można spotkać zapalenia wątroby spowodowane infekcjami wirusowymi. W przypadku uszkodzenia wątroby zostaje zakłócony przebieg wielu procesów metabolicznych i rozpoczyna się stłuszczenie, które może doprowadzić do marskości wątroby.

W omawianej sytuacji zakłócony zostaje również cykl mocznikowy, co w efekcie prowadzi do wzrostu stężenia amoniaku w surowicy krwi (jest to substancja działająca toksycznie na komórki, zwłaszcza mózgowe). Dlatego należy wykluczyć możliwość takiego zdarzenia i dostarczyć organizmowi takie składniki, które są odpowiednio dostosowane do potrzeb metabolizmu wątroby.

Metionina osłania i utrzymuje w zdrowiu komórki, ponieważ pomaga zneutralizować szkodliwe i trujące produkty uboczne metabolizmu nazywane wolnymi rodnikami. Silniejszym antyutleniaczem jest L-cysteina, zwłaszcza wtedy kiedy współdziała z innymi przeciwutleniaczami (głównie z selenem). L-cysteina chroni komórki przed szkodliwym działaniem promieniowania oraz osłania wątrobę i mózg przed niebezpiecznymi skutkami alkoholu i palenia. Wspólnie z argininą pomaga wątrobie spełniać jej funkcje odtruwające.

Arginina i ornityna pomagają w pozbyciu się szkodliwego amoniaku, który wytwarza się w organizmie, umożliwiając w ten sposób niezakłócone działanie organizmu. Pozytywne skutki osłaniania wątroby przez argininę i ornitynę są szczególnie ważne ze względu na życie w zanieczyszczonym środowisku, spożywanie alkoholu i działania uboczne niektórych leków.

Chrom i karnityna, wspomagają wątrobę w przemianie tłuszczów. Regularne zażywanie nowoczesnych dodatków żywnościowych ochraniających wątrobę może bardzo pomóc ludziom pragnącym chronić swoje zdrowie w naszym, zagrożonym przeróżnymi czynnikami świecie.

 

Recent Posts