Bee Power

Kapsułki zawierające mleczko pszczele, bogate w witaminy, białka i aminokwasy. Jest świetnym środkiem odżywczym i wzmacniającym układ odpornościowy organizm.
Opakowanie zawiera 50 kapsułek.

1 kapsułka zawiera

Mleczko pszczele (6% HDA) 50 mg
(ekwiwalent)

150 mg


Sposób użycia:
1-3 kapsułki dziennie lub według zaleceń.


Mleczko pszczele

Mleczko pszczele jest substancją odżywczą, nadzwyczaj bogatą w witaminy, białka i aminokwasy. Jest wytwarzane przez pszczoły robotnice zaopatrujące królową matkę w pokarm. Jest to właściwie specjalny koncentrat składników odżywczych, który sprawia, że królowa żyje ponad pięć lat, podczas gdy pszczoły robotnice tylko 2-4 miesiące. Pokarm ten umożliwia królowej złożenie w ciągu 24 godzin aż 2000-3000 jaj; warto przy tym zauważyć, że waga jaj równa się wadze samej królowej.

Mleczko pszczele zawiera kompleks witamin z grupy B, a zwłaszcza w dużym stężeniu witaminy B5 (kwas pantotenowy) i B6. Jest jedynym źródłem naturalnym czystej acetylocholiny. Zawiera także składniki mineralne oraz witaminy A, C, D, E, enzymy, 18 różnych aminokwasów i substancje bakterio- i wirusobójcze. Pomaga w przypadku astmy, chorób wątroby, złamań kości, chorób skóry. Wyraźnie wzmacnia system immunologiczny.

Z doświadczeń wiemy, że mleczko pszczele ożywia, niemal wskrzesza organizm. Utrzymuje w zdrowiu strukturę kości oraz stawy. Można je zażywać bez względu na wiek i płeć. Jest naprawdę uniwersalnym suplementem żywieniowym.

UWAGA!

* Ponieważ mleczko pszczele powstaje z pyłków kwiatowych, miodu i wydzieliny gruczołu ślinowego pszczół robotnic, osoby mające alergię na pyłki kwiatowe powinny zacząć zażywać ten preparat bardzo ostrożnie, zaczynając od małych dawek. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy natychmiast zaprzestać stosowania. Mleczko pszczele zażywane z miodem działa silniej. Należy go przechowywać w chłodnym miejscu, ponieważ łatwo się rozkłada w wyższej niż pokojowa, temperaturze.


SKLEP >>> TUTAJ


Recent Posts