CALIVITA

CaliVita International jest dynamiczną korporacją międzynarodową wywodziącą się z firmy California Fitness. W swojej ofercie posiada szeroką gamę suplementów diety dla kazdej grupy wiekowej.

Celem powołania do życia CaliVita International była odpowiedz na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad 10 lat były realizowane z California Fitness.

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia. Pod pojęciem tym oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych.

W rozwoju i popularyzacji suplementów żywieniowych CaliVita International poważną rolę odgrywa środowisko medyczne. Skład preparatów jest wynikiem wieloletniej i wnikliwej pracy renomowanych laboratoriów medycznych.

Oferta produktowa uwzględnia indywidualne potrzeby osób różnej płci, w różnym wieku, o różnym stopniu aktywności fizycznej, a nawet różnej grupie krwi. Najnowsza linia produktów – CaliVita – to unikalne receptury preparatów, nie spotykanych dotąd na rynkach europejskich. Do produktów z tej grupy należą również suplementy żywieniowe adresowane do posiadaczy 4 różnych grup krwi. Zostały opracowane zgodnie z wynikami najnowszych badań, które wykazały, że ludzie z różnymi grupami krwi posiadają odmienne zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne.

Wraz z wejściem w XXI. wiek musimy liczyć się ze wzrostem liczby czynników szkodliwych, oddziałującym na nas i nasze środowisko, które są przyczyną wielu chorób.

Firma CaliVita International zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów żywieniowych, których zażywanie stanowi nierozłączną część nowoczesnego stylu życia. Jeśli więc pragniemy przeciwstawiać się szkodliwemu działaniu środowiska i jednocześnie zachować zdrowie, musimy sięgać po suplementację, każdego dnia. Niezwykle bogata oferta, składająca się z ponad stu produktów, zawiera preparaty wyprodukowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych.

Jednocześnie CaliVita International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającego kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Te produkty będące wynikiem skutecznego połączenia najnowszej nauki i wielowiekowej tradycji, są całkowicie niepowtarzalne, a przy tym skutecznie bezpieczne. Wśród aktywnych składników preparatów znajdują się witaminy, składniki mineralne, antyoksydanty, aminokwasy, enzymy, wyciągi z roślin leczniczych itd., które pomagają w zachowaniu zdrowia.

Produkty CaliVita International wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych, przez renomowanych producentów dietetycznych środków spożywczych, pod nadzorem amerykańskiej agencjiFDA (Agencji ds. Żywienia i Leków). Produkowane są zgonie z normami GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną) , w oparciu o najnowsze technologie, w warunkach spełniające najwyższe standardy produkcji farmaceutycznej, przy użyciu wyłącznie surowców naturalnych. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Preparaty o przedłużonym działaniu, zapewniają większą skuteczność i stały poziom składania w organizmie nawet przez 10-18 godzin. Odpowiednio dobrana ilość i proporcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm. CaliVita International udziela 100% gwarancji jakości swoich produktów.

Wszystkie oferowane w Polsce produkty posiadają wymagane w naszym kraju zezwolenia GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego). Każda dostawa otrzymuje dodatkowo orzeczenie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej o braku zastrzeżeń co do jakości zdrowotnej importowanych środków spożywczych. Preparaty są oznakowane zgodnie z wymogami polskiego prawodawstwa – posiadają polskojęzyczną etykietę, zawierającą wszystkie wymagane informacje, akceptowane przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ).


JEZELI CHCIAŁBYŚ ZARABIAĆ BEZ WIĘKSZEGO WKŁADU FINANSOWEGO WYKORZYSTUJĄC SWOJĄ WIEDZĘ I ZNAJOMOŚĆ LUDZI KREATYWNYCH, CALIVITA DAJE CI MOLIWOSĆ BUDOWANIA WŁASNEJ GRUPY, POPRZEZ:

PARTNERSTWO I WSPÓŁPRACE POMIEDZY TOBĄ, MNĄ I FIRMĄ CALIVITA. ZARABIAJ Z CALIVITA I MNĄ – ANNĄ KRUPA.
MOŻLIWOŚCI FINANSOWE SĄ NIEOGRANICZONE ! PO 10 – CIU LATACH JUŻ SPRAWDZONE!!!

 

Recent Posts