CENNIK CALIVITA I NATURALNE PRODUKTY – ZDROWIE Z CALIVITA INTERNATIONAL


 CENNIK  CALIVITA  I  NATURALNE  PRODUKTY  >>>  SKLEP  >>>  TUTAJ


Produkty CaliVita International są pochodzenia naturalnego, dlatego też nie można ich porównywać do syntetycznych podobnych z nazwy produktów aptecznych. Dawki podane na opakowaniach są dawkami profilaktycznymi, chcąc uzyskać inny efekt  dawkę należy zwiększyć. Działają wówczas nie dając efektów ubocznych.  Wszystkie produkty posiadają najbardziej cenione i najtrudniejsze do zdobycia światowe atesty GMP i FDA oraz GIS.

Metoda przedłużonego działania gwarantuje stałe wchłanianie się składników do organizmu, zapewniając odpowiedni ich poziom przez cały dzień (12 – 18 godz.). Wiązania chelatowe (dostarczają do komórki pożywienie i zabierają niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii) i synergizm działania składników powodują silne ich przyswojenie. Dzięki najnowszej technologii produkcji liofilizacji wchłanialność ich jest prawie 100 %. Medycyna naturalna patrzy na człowieka jak na całość i dlatego ceni sobie paraleki o szerokim spektrum działania na cały organizm. W ofercie CaliVita znajdują się właśnie takie produkty!!!

Jedyną i najważniejszą wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i "upiększaniu" stanowi dobrą inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna.

 

"GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

– Preparaty CaliVita® wytwarzane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii, charakterystycznych dla preparatów farmaceutycznych. Są produkowane w Stanach Zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety, pod nadzorem
amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków). Certyfikat FDA jest gwarancja
bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów.
– Kładziemy nacisk na zachowanie odpowiednich warunków na każdym etapie powstawania produktu. Proces ich wytwarzania przebiega prawidłowo, ściśle według ustalonych instrukcji i procedur. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu.
– Produkty CaliVita® spełniają niezbędne wymagania formalno-prawne (certyfikaty, zezwolenia) zarówno amerykańskie, europejskie (UE), jak i pozostałych krajów poza unijnych. Posiadają wymagane badania i testy zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej.
– Jesteśmy różni. Dlatego każdy nowo wprowadzany produkt jest starannie opracowywany pod kątem bezpieczeństwa i indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka. Modyfikujemy również skład produktów, będących już w ofercie CaliVita®, zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami konsumentów oraz światowymi osiągnięciami naukowymi w zakresie profilaktyki zdrowia. Wszystko po to, by nasz produkt spełniał najwyższe standardy jakości w swojej kategorii.
– CaliVita® zapewnia swoim klientom najlepsze aktywne składniki po rozsądnej
cenie – nie najniższej, ale dla wysokiej jakości nie ma alternatywy.
– Jakość produktów ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego nadzorujemy wszystkie elementy działalności CaliVita® za pomocą systemu zarządzania jakością – niezależnej jednostki organizacyjnej, odpowiedzialnej za bezpieczeństwo i jakość przyjazną klientowi. Jej zadania to:
kontrolowanie parametrów jakości
podejmowanie czynności systemowych w zakresie utrzymywania najwyższej jakości
analiza wyników kontroli

 

PRODUKCJA PRZYJAZNA NATURALNEMU ŚRODOWISKU

– Technologia upraw i zbioru składników roślinnych zarządzana jest odpowiednim systemem reguł i kontroli, zgodnie z tzw. Dobrą Praktyką Rolniczą (GAP – Good Agricultural Practice). Gwarantuje to najwyższa jakość surowców, wykorzystywanych do produkcji naszych suplementów.
– Działalność CaliVita® w żaden sposób nie prowadzi do niszczenia przyrody lub zanieczyszczania środowiska. Zbieranie składników roślinnych nie zagraża żadnemu gatunkowi ani nie narusza równowagi ich naturalnego środowiska.
– Rośliny, będące źródłem wielu substancji aktywnych, gromadzą je w takich proporcjach i ilościach, w jakich występują w naturalnym środowisku. Jest to dla nas ważne kryterium przy wyborze źródeł pozyskiwania tych substancji".

Informacje ze strony firmowej CaliVita


CENNIK  CALIVITA  I  NATURALNE  PRODUKTY  >>>  SKLEP  >>>  TUTAJ


 


Recent Posts