Dand Arrest

Nowy szampon do włosów Silk&Sine Shampoo to sposób na zachowanie lub odzyskanie  piękna i zdrowia Twoich włosów.

To już drugi produkt z serii CaliVitaŽ Cosmetics, który, po nowym balsamie do ciała – Hand&Body Lotion, wzbogacił kosmetycznš ofertę firmy.

Nowoczesna formuła szamponu i jego odpowiednio dobrane składniki zapewniajš wiele korzyœci, zarówno dla włosów, jak i skóry głowy.

Aloe Vera (wycišg z aloesu) – jego głównym zadaniem jest utrzymanie naturalnego nawilżenia włosów. Dzięki właœciwoœciš przeciwzapalnym, wycišg z aloesu stanowi naturalnš ochronę, a włosom nadaje połysk, objętoœć i zdrowy wyglšd.

Dzięki prowitaminie B5 (Pantenol)
włosy nabierajš elastycznoœci, pozostajš długo nawilżone i  błyszczšce. Składnik ten nie dopuszcza do rozdwajania się końcówek oraz polepsza kondycję włosów zniszczonych goršcym powietrzem suszarki i nieumiejętnym szczotkowaniem.

Zaletš nowego szamponu jest jego uniwersalnoœć i zdolnoœć działania „na wielu frontach”: dokładnie, ale delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy, jednoczeœnie dbajšc o zachowanie naturalnej warstwy ochronnej; wzmacnia cebulki włosowe, zabezpieczajšc włosy przed wypadaniem; zapobiega niszczeniu struktury włosa spowodowanym suszeniem suszarkš, modelowaniem i szczotkowaniem fryzury.

Formuła Silk&Shine Shampoo jest tak delikatna, że można go stosować nawet u dzieci.

Przeznaczony do częstego używania i do każdego rodzaju włosów.
Dodatkowym atutem szamponu jest brak podrażnień oczu, gdyż w składzie zrezygnowano z zastosowania soli.

SILK&SHINE SHAMPOO – Jedwabiste, lœnišce włosy to oznaka piękna i zdrowia

Opakowanie zawiera: 250 ml

KUP PRODUKT JAKO KLIENT   >>>   TUTAJ

ZOSTAN KLUBOWICZEM I KUPUJ 33% TANIEJ   >>>   TUTAJ


Recent Posts