JAK WSPOMÓC ZDROWIE DZIECKA I DOROSŁYCH – PRODUKTY CALIVITA

JAK WZMOCNIĆ ORGANIZM – NATURALNE PRODUKTY CALIVITASUPLEMENTY DIETY

CaliVita International oferuje szeroką gamę suplementów diety dla każdej grupy wiekowej, opracowaną również pod kątem Twojej grupy krwi.

Czy zastanowiłeś się kiedyś dlaczego np.: Ty masz nadciśnienie, żona osteoporoze, a dzieci alergię ?

Zdrowie – jedna z największych wartoście człowieka, która gwarantuje nam radość życia, możliwość działania i poczucie szczęścia – zostało poważnie zagrożone.

Czy zastanawiałeś się dlaczego, gdy wchodzisz do sklepu i patrzysz na witrynę pełną wszelkiego rodzaju mięs, wędlin czy innych przetworów doznajesz uczucia, że wszystko jest takie piękne, świeże i zdrowe.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, że w tym co dla Twoich oczu, węchu i smaku wydaje się rozkoszą, znajduje się również cała masa związków chemicznych dodawanych nie po to byś był zdrowy lecz przede wszystkim, by produkt ów również dłużej poleżał w owej witrynie.

Czy byłeś kiedyś czytelniku na fermie drobiu, czy przemysłowych farmach zwierzęcych, czy wiesz co jest zawarte w paszach, by to co ma znależć się potem na Twym stole nie tylko szybko rosło lecz i nie padło nim trafi na Twój stół!

Czy wiesz, że ¾ antybiotyków produkowanych przez przemysł farmaceutyczny trafia na rynek produkcji zwierzęcej ?

Czy pomyślałeś dlaczego w cywilizowanym świecie coraz częściej chorujemy na nowotwory, udary mózgu, zawały serca, alergie, anemie.

Dlaczego w poczekalniach u różnych specjalistów tworzą się kolejki nie mające końca ?

Dlaczego jak "grzyby po deszczu" mnożą się apteki ?!

Dlaczego stajemy się stałymi bywalcami tych sklepów (aptek) i dlaczego apteczki naszych domów i mieszkań są zapełnione "po brzegi "

Pragnę posłużyć się bardzo prostym przykładem. Właściciel samochodu nie ma wątpliwości, że pojazd ten wymaga przeglądów, napraw czy mycia, a aby jechał, należy zatankować dobre paliwo.

Dlaczego inaczej przedstawia się stan powszechnej świadomości w odniesieniu do zdrowia ?

Chorujemy gdyż w zasadzie już od narodzin osłabiamy nasz organizm stosując nienaturalną, przepełnioną substancjami chemicznymi żywność, stosujemy syntetyczne preparaty mające nas wspomóc (leki, sztuczne witaminy), a nie sięgamy po zdrową żywność, witaminy naturalne, które by wzmogły siły obronne naszego organizmu.

Od lat nikt nie wpajał nam wiedzy – bo i gdzie – na temat profilaktyki zdrowotnej, na temat tego co dobre, a co złe dla naszego organizmu.

Czy wobec tego możemy się dziwić tak powszechnemu brakowi wiedzy na ten temat ? Te całe lata nieświadomości doprowadziły do tego, że nie umiemy sami bronić się przed chorobami. Chorujemy tak często nie dlatego, że mamy kontakty z bakteriami, czy wirusami lecz przedewszystkim dlatego, że nasze siły obronne (odpornościowe) organizmu uległy takiemu osłabieniu.

Czy musisz się poddać, czy należy ulec stwierdzeniu – i tak się nie da już nic zrobić. ABSOLUTNIE! Mimo, iż tak niewiele wiemy o swoim organizmie i jego ścisłej więzi z otaczającą nas przyrodą to właśnie ona wyciąga do nas swą pomocną dłoń dając nam do ręki metody terapi naturalnej, które mogą okazać się bardzo skuteczne. Człowiek w wielu sytuacjach życiowych powinien być sam dla siebie lekarzem i doradcą. Powinien tak poznać funkcjonowanie swojego organizmu, żeby móc zlikwidować przyczyny swoich chorób i cierpień, a najlepiej już wcześniej zadbać o to, by nigdy do nich nie dopuścić.

Chodzi o to, aby podejmować trud odrzucania niekorzystnych dla naszego zdrowia nawyków i przyzwyczajeń. Zacznijmy interesować się tym co dobrego, czy wręcz doskonałego jest w naszej przyrodzie i w jej obfitości

Zdrowie nie jest dane na zawsze, czasem niefortunny zbieg okoliczności, mała niedyspozycja może mieć dramatyczne konsekwencje. Wie o tym wielu młodych ludzi.

"Dziś zadbaj o swoje zdrowie, byś nie musiał o nim marzyć, gdy będziesz w niemocy". Pliniusz Starszy

Dziel się informacją o tych produktach ze znajomymi. Być może uratują Państwo czyjeś życie. Czy można być z czegoś bardziej dumnym !

Poświęć trochę swojego czasu i zacznij czytać kolejne rozdziały serwisu, w których omawiam najczęstsze problemy zdrowotne człowieka. Poznaj sposoby na uniknięcie wielu chorób i niedomagań przez zastosowanie najwyższej światowej klasy suplementów CaliVita, które stosowane wg. dawek podanych na opakowaniu mogą zdecydowanie przyczynić się do poprawy Twojego stanu zdrowia, a wówczas będzie to już Twój pierwszy milowy krok ku pełnej radości ZDROWEGO ŻYCIA. Nawet po zastosowaniu dawek 2-3 razy silniejszych nie powodują skutków ubocznych. Produkty te pomogą tak w czasie gdy czujesz, że jesteś jeszcze zdrowy, jak i w okresie gdy należy wspomóc organizm w walce z chorobą.

 

ZDROWIE – Postawmy na profilaktykę

"Od wielu lat na całym świecie prowadzane są badania nad przyczyną powstawania nowotworów. Jednak zagadka, dlaczego i w którym momencie zdrowa komórka przemienia się w złośliwego guza, nadal nie jest ostatecznie rozwiązana. Ustalono, że głównym winowajcą jest niewłaściwy styl życia, zanieczyszczenie środowiska, żywności oraz wody. Jest to dobra wiadomość, ponieważ dzięki niej mamy skuteczną broń w rękach – profilaktykę!

Jeżeli chcemy żyć długo zdrowi, sprawni fizycznie i intelektualnie, to musimy zadbać o nasze zdrowie właśnie teraz, gdy czujemy się dobrze i nic nam nie dolega. Zanim zdrowa komórka przemieni się w złośliwy nowotwór, mijają lata. To wystarczająco dużo czasu, aby zmniejszyć ryzyko tej groźnej choroby.

Poprzez właściwe odżywianie i zdrowy styl życia można zapobiegać aż 80% chorób nowotworowych. Zrezygnujmy więc z palenia, spróbujmy unikać stresów, z umiarem pracować, zażywać dużo ruchu oraz nie jeść więcej kalorii niż potrzeba. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta to ważny czynnik, wpływający na rozwój nowotworów. Dlatego nie obciążajmy komórek naszego organizmu nieodpowiednim po żywieniem, ale dostarczmy mu takich substancji, które będą wspomagać nasze naturalne siły obronno – naprawcze.

W bogatej ofercie CaliVita znajdziemy całą gamę dietetycznych środków spożywczych, które doskonale eliminują negatywne skutki nieprawidłowego stylu życia i odżywiania. Bardzo ważna dla zdrowia suplementacja to oczywiście odpowiednia podaż antyutleniaczy , które poprzez "wygaszanie" wolnych rodników zmniejszają ilość trwałych uszkodzeń materiału genetycznego. Warto pamiętać, że wątroba unieszkodliwia wiele związków rakotwórczych. Stosując nowoczesny preparat Liver Aid , który zawiera unikalną kompozycję składników, wspomagamy możliwości odtruwające i regenerujące wątroby. Podobne działanie ma Cholestone , Nopalin i Triple Potency Lecithin . Sięgnijmy również po preparaty z "Bożej" apteki, czyli Garlic Caps with Extra Parsley , Green Care, Spirulina Max i Vitale . Produkty te zawierają wiele naturalnych substancji bioaktywnych, które hamują na różnym etapie proces tworzenia się nowotworu. Nasze szanse na zwycięstwo zwiększa także Shark Aid lub Polinesian Noni . Chrząstka rekina hamuje rozwój drobnych naczyń krwionośnych, które dostarczają guzom substancje odżywcze, a Polinesian Noni przywraca prawidłowe funkcjonowanie podziału komórek."

lek. med. Małgorzata Miktus
CaliNews

 

 SKLEP  >>>  TUTAJ


  

Recent Posts