Ochrona antyoksydacyjna

 
Doskonała ochrona antyoksydacyjna

Profilaktyka

Potocznie twierdzi się, że każdy jest kowalem swojego losu. Szczęście w dużej mierze zależy od stanu naszego zdrowia, o którym w znacznym stopniu sami możemy decydować. Co więcej, każdy z nas może uczynić wiele dobrego, by je zachować. Prawidłowe funkcjonowanie organizmu walczącego z chorobą bardzo często można przywrócić jedynie ogromnym wysiłkiem. Czy Państwo też zauważyli, że w ostatnim czasie bardzo często mówi się o profilaktyce? Nic w tym dziwnego! Według statystyk zajmujących się problemami zdrowia, na całym świecie wciąż rośnie liczba spożywanych lekarstw. Jednak pomimo tego faktu, rośnie również liczba osób, które umarły w sile wieku na jedną ze współczesnych chorób cywilizacyjnych. Wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem jest eliminacja czynników ryzyka wywołujących choroby, zanim jeszcze zdążą rozpocząć swoją destrukcyjną działalność w zdrowym organizmie. A co Państwo rozumieją pod pojęciem profilaktyki? Czy dla Państwa ta kwestia pozostaje tylko teorią? A może już jecie mniej tłustych potraw i więcej warzyw? Świetnie! Ale to jeszcze nie wystarczy.

Wolne rodniki

Nowoczesny styl i rytm życia, zanieczyszczenie wody pitnej oraz powietrza, niedobór pierwiastków w glebie oraz szereg innych czynników w naszym otoczeniu oraz w organizmie, przyczyniają się do powstawania agresywnych wolnych rodników, które atakują zdrowe komórki. Wnikając w głąb, niszczą molekuły DNA, które są nośnikami informacji genetycznej. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest zbudowanie systemu ochronnego, który nie tylko zablokuje działanie wolnych rodników, ale również natychmiast je zniszczy. Ci "wojownicy" tylko wtedy mogą najlepiej wykonać swoje zadanie, kiedy będą się wzajemnie uzupełniać i wspierać – tzn. gdy ich działanie jest synergistyczne.

Protect 4Life

W taki sposób współpracują ze sobą wszystkie składniki produktu Protect 4Life o silnych właściwościach antyoksydacyjnych: beta karoten, witaminy C i E, selen oraz wyjątkowy miłorząb japoński, będący tematem wielu badań naukowych, między innymi ze względu na zbawienny wpływ na przebieg takich schorzeń, jak np. choroba Alzheimera. Protect 4Life daje nam skuteczną ochronę w codziennej walce toczonej z wolnymi rodnikami, w dziennej dawce 1 – 3 tabletki.

Mega Protect 4Life

Mega Protect 4Life polecam głównie osobom starszym oraz tym wszystkim, którzy w sposób długotrwały są poddawani sytuacjom stresowym lub, których organizmy są osłabione w skutek różnych chorób. Koenzym Q10, L-cysteina, L-glutation oraz kwas liponowy wraz z witaminami C oraz E dostarczają skutecznej ochrony przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz wspierają przebieg procesów metabolicznych. Silne działanie antyutleniające posiadają również polifenole zawarte w wyciągu zielonej herbaty oraz bioflawonoidy pochodzące z borówki czarnej. Mam nadzieję, że gdy będziecie Państwo systematycznie stosować ten preparat, w dawce 1 – 2 tabletki dwa razy dziennie, to pojęcie "wiosennego zmęczenia" będziecie Państwo znali tylko ze słyszenia.

dr Melita Hromadová
Bratysława


Wiecej na temat ochrony zdrowia w artykułach:

Recent Posts