Polinesian Noni to liofilizowany sok z owoców noni firmy Calivita

Polinesian Noni to nowoczesny preparat w postaci soku, zawierający liofilizowany owoc Noni. Sok Noni korzystnie wspiera nasz organizm w samoregeneracji.

Noni jest cudowną, tropikalną rośliną z „Ogrodu Edenu” – Polinezji. Składniki noni: bogactwo fitocydów, damnacanthial, prokseronina i wiele innych – wyzwalają liczne potencjały ludzkiego organizmu do samoleczenia, ponieważ zwracają się do istoty procesu naprawczego – poziomu komórkowego. Przez cały czas wszystkie komórki naszego ciała wymagają regeneracji lub naprawy.   A zatem, owoc noni, sok noni, jest korzystny dla wszystkich ludzi, młodych i starszych, zarówno zdrowych, jak i z problemami zdrowotnymi.

Sok noni jest prawdziwym podarunkiem natury. Pomógł już tysiącom ludzi w odzyskaniu fizycznej sprawności. Odmładza i uwalnia od licznych chorób, dlatego nikt nie powinien przeoczyć tej rośliny wykorzystując ją w celach poprawy stanu zdrowia.

Receptura Polinesian Noni chroniona jest przez firmę, dzięki czemu pozostaje niezmieniona od początku produkcji tego soku. Owoc noni przetwarzany jest na sok noni w technologii liofilizacji. W 1 porcji Polinesian Noni (30 ml) znajduje się 1000 mg sproszkowanego liofilizowanego owocu noni, a nie rozcieńczonego soku płynnego.


Dodatkowym atutem dla Polinesian Noni są uzyskane certyfikaty  GMP  oraz  FDA określające najwyższą jakość, bezpieczeństwo i wysoką markę.

Amerykanski urząd FDA zaklasyfikował Polinesian Noni CaliVita do kategorii GRA (Generall Regarded As Safe) czyli, że przyjmować go mogą nawet kobiety w ciąży i karmiące.

Dołącz do sympatyków naturalnego soku noni i dowiedz się więcej o ogromnym skarbie jaki posiadasz -TWOIM ZDROWIU! Jeśli będziesz chciał nabyć Polinesian Noni i inne przedstawione w tym serwisie produkty za niższą cenę, dołącz do Klubu Konsumentów CaliVita International.

 

Sok noni kupisz w sprzedaży wysyłkowej w cenie detalicznej lub klubowej (hurtowej).

Tego soku noni nie kupisz w aptece, sklepie ze zdrową żywnością czy na bazarze, tam można go spotkać w postaci pasteryzowanej lub obrabianej chemicznie bez znaków jakości GMP czy FDA

 

Produkty CaliVita International to produkty nowej generacji, które  zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie CaliVita International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji.

Strona służy wyłącznie celom informacyjnym i w żadnym przypadku nie zastąpi porady lekarskiej. Wszystkie przedstawione produkty zaliczane są do suplementów diety, które stanowią uzupełnienie normalnej diety. Należy uważnie zapoznać się z informacją umieszczoną na polskiej etykiecie produktu, a w przypadkach wątpliwych zasięgnąć opinii specjalistów.

Do obejrzenia serwisu zaprasza niezależny konsultant CaliVita International  menager Anna Krupa

 

Czy wiesz, że…

„Ojcem Zdrowia Naturalnego był Hipokrates, który w 400 roku p.n.e. uczył, że pierwszą zasadą uzdrawiania jest: pozwól, aby jedzenie było Twoim lekarstwem. Hipokrates miał na myśli, że organizm będzie ulegał samoleczeniu i naprawie jeżeli otrzyma odpowiednie pożywienie. Odpowiednie, to znaczy takie, które potrzebne jest do budowy około 50 trylionów komórek. Komórki te ciągle ulegają; rozpadowi, dając Ci możliwość budowania nowych.

Dr Chopra pisze:”98 procent atomów w Twoim ciele nie było w zeszłym roku. Szkielet wyglądający na niezwykle solidny został zbudowany ponownie w ciągu trzech miesięcy. Skóra odnawia się co miesiąc, a błona śluzowa żołądka co cztery dni”.

Według dr Michaela Colgana „corocznie ponad 97 procent ciała ulega całkowitej wymianie, nawet struktura DNA w genach jest odbudowywana z substancji odżywczych, które zjadasz”.

Czy zdajesz sobie sprawę jakie to sprawia możliwości ?

Jeśli codziennie dostarczysz elementów Zdrowia Naturalnego – czystych, pełnych źródeł białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, minerałów, enzymów, dużo czystej wody, świeżego powietrza, regularnego ruchu i medytacji, odpowiedniego odpoczynku i snu – będziesz żyć długo i w pełnym zdrowiu.

Karmienie komórek organizmu produktami jałowymi bez substancji odżywczych -” pustymi kaloriami” – jest niezwykle stresujące. Nigdy jeszcze w historii ludzkości nie jedzono bardziej nienaturalnego „pożywienia”.


 

 

 

Recent Posts