SLIM FORMULA

KUP PRODUKT JAKO KLIENT >>> TUTAJ

ZOSTAN KLUBOWICZEM I KUPUJ 33% TANIEJ >>> TUTAJ

Slim Formula

W krajach wysokorozwiniętych otyłość osiąga cechy epidemii, co wielokrotnie było omawiane na łamach naszego CaliNews-a. Zazwyczaj organizacje konsumenckie tych krajów zrzucają winę na poszczególnych obywateli za ich nieumiarkowane nawyki żywieniowe. Rzadko jednak przyznają, że zjawisko to przynajmniej po części jest wynikiem błędów popełnianych przez nie same.

W środkach masowego przekazu przeważnie wcale nie wspomina się o ludzkiej pogoni za sukcesem, której towarzyszy stres i rywalizacja; nie mówi się także o genetycznie modyfikowanej żywności, pełnej chemicznych substancji, sztucznych barwników, środków konserwujących i poprawiających smak. Przyciągające uwagę, interesujące opakowanie nie zastąpi brakujących w produkcie spożywczym naturalnych substancji odżywczych. Jeśli ten temat pojawia się nieustannie, ludzie ponoszący za to odpowiedzialność, przeważnie obwiniają się wzajemnie.

To jest właśnie powód i wytłumaczenie, dlaczego niezdrowe, wysoko słodzone napoje oraz żywność typu "fast-food" są sprzedawane w szkołach i ich okolicach. Istnieje obawa, że nawet gdyby zdrowe napoje i żywność były dostępne, młodzież nie kupowałaby ich z powodu agresywnej reklamy, która sugeruje, że tylko jedzenie "fast-foodów" jest modne.

Jednakże, konsekwencje są poważne i to nie tylko pod względem dodatkowych kilogramów! Objawy niewłaściwej diety można zauważyć już we wczesnym okresie dzieciństwa; większość osób dorosłych oraz w podeszłym wieku nie tylko ma nadwagę, ale cierpi z powodu nadmiernej tuszy, jak również wynikających z tego problemów zdrowotnych i dolegliwości.

JAK MOŻEMY SOBIE POMÓC W TAKIEJ SYTUACJI?

Po pierwsze, jeśli to możliwe, powinniśmy spożywać żywność naturalnego pochodzenia, aby zrównoważyć szkodliwy wpływ stresu codziennego życia, który oczywiście nie jest naszym wyborem, lecz został nam narzucony przez przyspieszony styl życia XXI. wieku. Najlepszym sposobem, aby nadążać za tymi zmianami, jest prowadzenie tak zwanego zdrowego stylu życia. Doświadczenia ostatniej dekady udowadniają, że ścisłe, niskokaloryczne i ubogie w substancje odżywcze diety, tak popularne ostatnimi czasy nie przynoszą długotrwałych rezultatów. A to ze względu na tak zwany efekt "jo-jo", który powoduje, że po kuracji odchudzającej szybko odzyskujemy poprzednią masę ciała, a co gorsze, "zyskujemy" jeszcze dodatkowe kilogramy! Jest to spowodowane drastyczną dietą, powodującą najpierw spadek masy mięśniowej, po której następuje dalszy przyrost masy ciała, a to oczywiście negatywnie

wpływa na nasz nastrój.

Skąd się to bierze?

Po pierwsze, prawdopodobnie diety te nie uwzględniają psychicznych, emocjonalnych i socjo-kulturowych czynników jako istotnych i co więcej, głównych przyczyn otyłości. Jeśli będziemy podchodzić do problemu otyłości tylko z punktu widzenia "zrzucania" kilogramów, nie można oczekiwać trwałych rezultatów!

Po drugie, większość różnorakich diet odchudzających absolutnie ignoruje zarówno obecność niezbędnych do życia bioinformacji, jak i istnienie obiegu energii. Ponadto, w wielu przypadkach diety te pomijają znaczenie ćwiczeń oraz przyjmowanie obfitych ilości wody; natomiast oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji chemicznych często schodzi na drugi plan.

Nowy produkt CVI, pobudzający spadek masy ciała, o kompleksowym działaniu-Slim Formula – oferuje skuteczną pomoc w walce z otyłością.

1 TABLETKA ZAWIERA:

  • Zielona herbata (Camellia sinensis) (std. 95 % polifenoli) 50 mg
  • Nopal (Opuntia sp. Cactus) 100 mg
  • L- karnityna HCl 40 mg
  • Nasiona kopru włoskiego (Foeniculus vulgare) 40 mg
  • Kurkuma (Curcuma longa) 25 mg
  • Imbir (Zyngiber officinale) 50 mg
  • Pikolinian chromu 50 mcg
  • Lecytyna 25 mg
  • Garcinia cambogia (std. 50% HCA) 100 mg

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ SKŁADNIKI SLIM FORMULA?

Slim Formula zawiera optymalnie dobrane proporcje oraz ilości ogólnie znanych składników o właściwościach odtruwających i oczyszczających, stymulujących proces trawienia i aktywność jelit. W efekcie przyspieszają one metabolizm, przyczyniają się do spadku masy ciała oraz wspierają podstawowe procesy regulacyjne organizmu. Jednocześnie chronią go przed niebezpieczeństwem kwasicy.

Slim Formula zawiera zieloną herbatę, imbir, wyciąg z kurkumy, ziarna kopru, bogaty w błonnik i składniki mineralne nopal, jak również wyciąg z Garcinii cambogia, obfitujący w hydroksycytraty – składnik, który zmniejsza apetyt i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Spośród herbat, zielona herbata jest najbogatsza w polifenole, które są znakomitymi antyoksydantami. Co więcej, zielona herbata znana jest jako środek pobudzający termogenezę i spalanie tkanki tłuszczowej, ale nie przyspieszający tętna. Termogeneza jest zjawiskiem, podczas którego organizm zużywa kalorie na zwiększoną produkcję ciepła, spalając podczas tego procesu dodatkowe kilogramy. Imbir, stał się składnikiem Slim Formula, ze względu na właściwości pobudzające wytwarzanie ciepła i metabolizm.

Kurkuma nasila produkcję żółci w wątrobie, usprawniając w ten sposób proces trawienia oraz oczyszczania jelit. Zwiększone wydzielanie żółci może obniżyć poziom cholesterolu we krwi, ponieważ cholesterol jest jednym z głównych składników żółci – tak więc, kiedy wątroba wytwarza żółć, zużywa nadmiar cholesterolu. Nasiona kopru włoskiego to dobrze znany czynnik wiatropędny, rozkurczowy, pobudzający ogólną przemianę materii, moczopędny i zapobiegający otyłości. Nopal bierze udział w regulowaniu poziomu cukru oraz lipidów we krwi. Z pomocą swoich enzymów, pobudza trawienie oraz reguluje funkcje wątroby i oczyszczanie okrężnicy a to z kolei przyczynia się do harmonijnego działania układu pokarmowego. W efekcie wszystkie wyżej wymienione właściwości Nopalu odgrywają ważną rolę w utrzymywaniu właściwej masy ciała.

Wśród składników Slim Formula można także znaleźć 2 substancje obniżające masę ciała oraz stymulujące produkcję ciepła. Są to chrom (w formie chelatowej) oraz L-karnityna (aminokwas wspomagający proces spalania tkanki tłuszczowej).

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY SLIM FORMULA A INNYMI SUPLEMENTAMI DIETY REDUKUJĄCYMI MASĘ CIAŁA?

Zacznijmy od początku. Slim Formula to kompleksowy preparat obniżający masę ciała, którego regularne przyjmowanie pozwala osiągnąć cel, pod warunkiem że jesteśmy gotowi zmienić nasz styl życia. "Skosztowanie" Slim Formula powoduje przyjemne doznania smakowe oraz zapachowe, gdyż tabletki Slim Formula, w porównaniu z innymi produktami wyszczuplającymi, mają przyjemny zapach i smak. Jest to rezultat zastosowania podstawowych olejków z wyciągów ziołowych. Choć cecha ta nie jest decydująca z punktu widzenia skuteczności produktu, może jednak stanowić dodatkowy bodziec do przyjmowania preparatu. Ponadto, w porównaniu do innych "spalaczy kalorii", głównym zadaniem Slim Formula jest oczyszczanie organizmu, zwłaszcza ze szkodliwych produktów przemiany materii, jak również stymulowanie aktywności układu trawiennego, eliminowanie płynów z tkanki łącznej i przyspieszanie przemiany materii.

A REZULTATY?

– redukcja masy ciała

– oczyszczony organizm

– lepsze trawienie i praca jelit

– dobre samopoczucie, większa witalność

– bardziej atrakcyjny wygląd – zwiększa pewność siebie

PODSUMOWANIE

Slim Formula to suplement diety stymulujący spadek masy ciała oraz pomagający utrzymać prawidłową masę ciała. Preparat ten stanowi wspaniałą, długotrwałą pomoc przede wszystkim dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Składniki tej złożonej formuły odchudzającej działają na zasadzie synergii. Pomagają przywrócić równowagę naszemu metabolizmowi, jak również ułatwiają zdolność organizmu do przekształcania żywności w energię chemiczną (ATP) i cieplną. To, czy dieta wyszczuplająca będzie skuteczna czy nie, zależy od efektywności wymienionych procesów i wytrwałości konsumentów.

Prof. dr hab. n. med. Valeria Szedlak-Vadocz

Recent Posts