ZALECANE PRODUKTY W OCZYSZCZANIU ORGANIZMU

Jeżeli Twój organizm jest niesprawny z powodu zagrzybienia oraz zatrucia toksynami wirusów, bakterii i innych pasożytów w oczyszczaniu organizmu, oczyszczaniu jelit wspomagamy się  produktem:

ParaProteX – szersze informacje  >>> TUTAJ

Oczyszczanie wątroby, korzystnie wpływa na regenerację już uszkodzonego narządu i przywraca jego prawidłowe funkcje >>> TUTAJ


Co pewien czas – 2 x w roku – Twój organizm potrzebuje odnowy biologicznej – nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury. Toksyny, kamienie kałowe, gronkowiec, grzybica, robaki pasożytnicze: lamblie, owsiki, przywry – to zbędny balast dla Twojego organizmu ! Pozbądź się go, korzystając z szerokiej gamy suplementów diety CaliVita Intrenational.

Yucca przyspiesza metabolizm, wzmacnia i reguluje naturalne procesy usuwania toksyn. Oczyszcza w ten sposób praktycznie cały organizm: przewód pokarmowy, stawy, jelita. Reguluje proces wydalania.

Nopalin ze względu na wysoką zawartość błonnika, wiaże i usuwa z organizmu toksyny, ułatwia regularne wypróżnianie, stwarza odpowiednie warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej.

Ocean 21 odkwaszenie, oczyszczenie organizmu, poprawa funkcjonowania narządów wewnętrznych. Zawiera wszystko co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W składzie posiada ponad 200 ważnych składników odżywczych.

Polinesian Noni oczyszcza krew, wspomaga niszczenie bakterii, wirusów, grzybów i innych pasożytów. Neutralizuje ich toksyczne jady i odkwasza wątrobę, nerki, jelita. Wykazuje właściwości adaptogenne. Pobudza naturalne mechanizmy obronne i jest w stanie przywrócić do normy zaburzone funkcje komórek.

Liquid Chlorophyll detoksykacja organizmu dzięki chlorofilinie sodowo-miedziowej uzyskiwanej z lucerny, która stanowi skoncentrowane źródło chlorofilu a i b. Chlorofilina oczyszcza zatrutą krew przez palaczy, czy też biernie palących z tlenku wgla.

ParaProtex niszczy: bakterie wywołujące infekcje ran – gronkowiec, paciorkowce, pasożyty przewodu pokarmowego, bakterie, grzyby, lamblie, robaki, wiele odmian wirusów (300) i grzybów.

AC-Zymes – dostarcza żywych kultur bakteryjnych niezbędnych dla prawidłowej mikroflory jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych.

Acidophilus with Psyllium zawieraja bakterie Lactobacillus acisophilus i łuski nasion babki. Niezbędny do ochrony dobroczynnych bakterii jelitowych, a także wiążący toksyny i substancje rakotwórcze oraz oczyszczający jelita.

Garlic Caps oczyszcza drogi oddechowe i nerki. Skutecznie stosuje się go przeciwko bakteriom, wirusom, grzybom i innym pasożytom.

Liver Aid oczyszczanie wątroby, korzystnie wpływa na regenerację już uszkodzonego narządu i przywraca jego prawidłowe funkcje.

Triple Potency Lecithin oczyszcza naczynia krwionośne z cholesterolu rozbijając go na małe drobinki, dzięki czemu nie dochodzi do zatoru żył. Sprzyja normalizacji poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi. W efekcie powstrzymuje rozwój zmian miażdżycowych i zaburzeń krążenia.

Oxy Max odtruwa i oczyszcza organizm. Dzięki odpowiedniej podaży tlenu komórka poprawia swój metabolizm i staje się odporna na działanie wirusów, bakteri, grzybów i innych czynników chorobotwórczych.

Aquarion – Aqarion CaliVita to urządzenie, które służy naszemu zdrowiu wytwarzając wodę alkaliczną. Ona odkwasza, odtruwa i zapobiega chorobom związanym z kwasicą metaboliczną (dna moczanowa, nadciśnienie, choroby serca, miażdżyca i wiele innych…) 

Detox Patch – plastry oczyszczające. To łatwy, nieinwazyjny i naturalny sposób na detoksykację.  Najtrudniejsze do usunięcia toksyny to te, które kumulują się w tkankach, wśród nich metale ciężkie (np.: arszenik, rtęć, ołów, platyna itp.). Można je usunąć wykorzystując preparaty roślinne za pomocą chelacji lub w inny prostszy sposób, np.: detoksykacja przez stopy.


SKLEP  >>>  TUTAJ


 

"Jeśli system samooczyszczania organizmu nie działa zbyt sprawnie – jelito, wątroba i nerki są niedrożne – zostały przepełnione, jeśli spożywa się dużo krochmalistego i tłustego jedzenia, które nie jest wyprowadzane przez wyżej wymienione organy, w tym wypadku uruchamiają się kolejne kanały wydalnicze. Najpierw włącza się jama nosowo-gardłowa. Ona wyrzuca na zewnątrz w postaci flegmy krochmaliste, tłuste i inne złogi. Stąd wszystkie nasze ciągłe pochrząkiwania, charkania i smarkania. Jeśli i ten kanał wydalniczy zostanie zbytnio obciążony, włączone są dodatkowe: zatoki, kanał słuchowy w uszach, u kobiet – pochwa maciczna, ropieją oczy.

 

Mało ruchliwy tryb życia, praca na siedząco, gwałtownie hamuje krwiobieg w miednicy – powstaje zastój krwi. Jest to druga przyczyna, dlaczego właśnie tu gromadzi się flegma – u mężczyzn wokół prostaty, u kobiet – w jajnikach powodując cystę. Jeżeli najbardziej szkodliwe produkty takie jak m.in.: zimne lub tłuste mleko, śmietana, lody są spożywane zbyt często, to wg. Mikio Kuszi (specjalista makrobiotyk) na pewno będziecie mieć cystę (np. piersi, jajników lub u mężczyzn przerost prostaty). Dalej w tej cyście przerastają zarodniki pleśni i powstaje rak, dający metastazę. Sami go żywimy, sami go pielęgnujemy, a potem dziwimy się skąd ?!

 

" Jeśli i to jest niewystarczające lub z jakiegoś powodu te kanały są zamknięte – włączają się dwa ostatnie – płuca i skóra. Skóra sygnalizuje obciążenie organizmu złogami poprzez brzydkie zapachy, wysypkę, pryszcze, różnego rodzaju egzemy, czyraki (nieprawidłowe łączenie pokarmów)…"

"Oczyszczanie organizmu i prawidłowe żywienie" G.P. Małachow


Jakie organy pełnią najważniejszą funkcję w usuwaniu toksyn z naszego organizmu?

"W wydalaniu toksyn z naszego organizmu bierze udział kilka organów. Najważniejszą rolę pełni niewątpliwie wątroba. Jest ona odpowiedzialna za wszystkie chemiczne procesy prowadzące do ich usunięcia. Trafia tam nawet strawiony już pokarm i to ona ma decydujące znaczenie w jego dalszej asymilacji. Jest bardzo ważnym organem, a jednocześnie ma ogromną zdolność regeneracji. Jeśli mamy nawet pół wątroby, nadal jest ona w stanie pełnić swoją funkcję. Drugim równie ważnym organem człowieka są jelita, które doprowadzają do usunięcia odpadów z naszego ciała na zewnątrz (w postaci masy kałowej). Nasze zdrowie zależy m.in. od regularneg wypróżniania. Jeśli kał zbyt dług zalega w jelitach, wytwarzają się toksyny, które z czasem trafiają do krwiobiegu i dochodzi do wtórnego zatrucia organizmu. Taki stan może być powodem powstawania wielu chorób np. migren, a nawet raka. Znaczącą rolę w usuwaniu toksyn (w postać płynu) pełnią także nerki. W chińskiej medycynie nazywane są on esencją życia, co sugeruje, że cała nasza energii pochodzi właśnie z nerek.

A jaką rolę w wydalaniu toksyn z naszego organizmu pełni skóra?

Na powierzchni skóry widać całą kondycję naszego organizmu Negatywne procesy które w nim zachodzą uwidaczniają się szczególnie na twarzy. A że większość chorób skóry pochodzi z wnętrza organizmu, sygnalizują to podrażnienia i wypryski. Np. usta – górna warga informuje nas o kondycji żołądka, pokazuje jego stan, dolna warga to jelita. Miejsce pomiędzy oczami wskazuje kondycję wątroby i żołądka. Nos, jego twardy czubek, sygnalizuje problemy z sercem. Oczy pokazują natomiast stan wątroby, jeśli są przekrwione, oznacza to, że jest ona podrażniona. Kąciki oczu z kolei obrazują serce. Oczy są zwierciadłem stanu całego ciała. Na podstawie badań tęczówki możemy zdiagnozować wiele chorób, nawet w początkowym ich stadium, kiedy jeszcze nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Jeśli w kącikach oczu pojawiają się tzw. śpiochy, oznacza to, że wątroba chce pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu. Należy obserwować zatem uważnie organizm, bo informuje nas on o wszystkich chorobach i zaburzeniu równowagi."
dr Sohrab Khoshbin

 


 Poczytaj również o chelatoterapii >>> TUTAJ


  SKLEP  >>>  TUTAJ


Recent Posts