Advanced Fat Burners

Zawarte w preparacie składniki przyspieszają spalanie tłuszczów. Polecany sportowcom i osobom prowadzącym aktywny, zdroey tryb życia.
Opakowanie zawiera 250 kapsułek.

1 tabletka zawiera

Kompleks choliny 500 mg
Inozytol 125 mg
Metionina 100 mg
Betaina 100 mg
L-kartnityna 20 mg
L-lizyna 50 mg
L-fenyloalanina 50 mg
Lecytyna 50 mg
Chrom (pikolinian) 35 mcg
żelazo (fumaran) 2 mg
Kwas oleinowy 13 mg
Kwas linolowy 74 mg
Witamina C 30 mg
Witamina B6 1,1 mg


Sposób użycia:


2-4 kapsułki 1/2 godziny po posiłku popijając wodą lub według zaleceń.

KUP PRODUKT JAKO KLIENT   >>>   TUTAJ

ZOSTAN KLUBOWICZEM I KUPUJ 33% TANIEJ   >>>   TUTAJ


Preparaty rozkładające tłuszcze "spalacze tłuszczu"

Około 40% ludzi ma nadwagę. Większość osób próbuje temu zaradzić głodując lub przynajmniej zmniejszając spożycie pokarmu. Jednak na samym początku kuracji odchudzającej organizm z trudem przestawia się na mniejszą ilość pożywienia. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy nowoczesnych suplementów żywieniowych, które z odpowiednio dobranym zestawem ćwiczeń i dietą mogą pomóc tym, którzy dotąd bezskutecznie próbowali się odchudzać. Nie są one lekami i zawierają tylko naturalne substancje o przedłużonym działaniu, co oznacza, że organizm wchłania je stopniowo, przez cały dzień otrzymując zawarte w nich substancje czynne.

Jest to niezwykle istotne, ponieważ dwa główne składniki nowoczesnych preparatów odchudzających to cholina i inozytol. Oba rozpuszczają się w wodzie i podawane w zwykły sposób już w ciągu 2-3 godzin zostałyby wydalone z organizmu. Ludzki organizm wytwarza cholinę i inozytol, ale w niewystarczających ilościach. Te cenne składniki są substancjami lipotropowymi, które poza nasileniem fizjologicznych procesów lipolizy (czyli „spalania" tłuszczów) umożliwiają szybkie usuwanie kwasów tłuszczowych z wątroby i zapobiegają w ten sposób jej stłuszczeniu. W preparatach lepszej jakości znajduje się ponadto L-karnityna, która jest niezbędna w metabolizmie tłuszczów – bierze udział w transporcie dtugotańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium (czyli „siłowni" komórki) i w ten sposób umożliwia ich spalanie. Preparaty te powinny zawierać również metioninę i betainę, które powstrzymują osadzenie się tłuszczu w wątrobie i pomagają jej w odtruwaniu organizmu. Zwiększaj ą wytwarzanie lecytyny w wątrobie, tym samym zmniejszając poziom cholesterolu we krwi.

W najbardziej nowoczesnych preparatach znajduje się także chrom. Zostało udowodnione klinicznie, że pikolinian chromu bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych wspomaga odchudzanie.

Nowoczesne spalacze tłuszczu pozbawiają nas zbędnych kilogramów. Ich działanie lepiej widać, gdy użyjemy centymetra, a nie wagi. Dwukilogramowy ubytek będący wynikiem spalania tłuszczu jest równoznaczny z 4-5 kilogramową stratą wagi drogą normalnego odchudzania, w zależności od budowy.

Te bezpieczne i skuteczne preparaty zmniejszające ilość tłuszczu w ciele zwłaszcza jeśli połączone są z dietą niskotłuszczową i z ruchem – pomogą każdemu w osiągnięciu i utrzymaniu upragnionego rezultatu.

UWAGA!

* Z dziesięciu statystycznych osób dwóm nie wystarcza przeciętna dzienna dawka; trzeba ją wówczas zwiększyć.

* Lecytyna, witamina C, chrom i L-karnityna wzmacniają działanie spalaczy tłuszczu, więc stosując je łącznie, zwiększamy ich silę oddziaływania.

* Sportowcy powinni zażywać spalacze tłuszczu przed treningiem.


Czy wszystkie wymienione wyżej preparaty wspomagające odchudzanie można stosować
łącznie ? Tak, ponieważ nie stwierdzono po między nimi negatywnych interakcji. Doświadczenie natomiast wskazuje, że łączne stosowanie tych preparatów, czyli ingerencja polegająca na „natarciu w wielu punktach" zapewnia najlepszy efekt

Recent Posts