Alergie

In Zdrowie

Od 13 lat cierpię na sezonowe alergie. Zwykle zaczynają się w marcu a kończą we wrześniu. Rozpoczęłam picie soku noni w grudniu 2001 i w marcu 2002 zauważyłam, że objawy mojej alergii minęły! Nie kicham i nie pociągam nosem. Normalnie wącham od kiedy piję sok. Spróbowałam każdego rodzaju leku na alergię włącznie z różnymi przepisywanymi przez lekarza. Ten rok jest pierwszy w którym czuję ulgę. Cierpię także na chorobę przyzębia i mam kilka głębokich kieszeni. Zwykle biorę małą dawkę soku noni i trzymam w ustach zanim przełknę. Ostatnio miałam mierzone kieszonki dziąsłowe i byłam zdumiona widząc zmniejszone odczyty. Dentystka pomyślała że niewłaściwie odczytała i kazała skontrolować odczyt doktorowi. Jego także odczyt zaskoczył.

–Louise M., USA 31 sierpień 2002

Z powodu alergii na mojego kota, zaczęłam 4 lata temu pić sok noni. Kiedy kupiłam mojego syjamskiego kociaka, natychmiast zaczęłam kichać. Oczy łzawiły i stawały się czerwone i obrzmiałe. Stan pogorszył się do tego stopnia, że nabawiłam się zapalenia oskrzeli i początków astmy z cowieczornym charczeniem od przeciążonych płuc. W końcu musiałam odwiedzić doktora, który przepisał mi 4 różne recepty, które spełniły swoje zadanie. Gdy leki się skończyły, nie chciałam znów ponosić dużego wydatku związanego z ich zakupem ( każdego miesiąca) ponieważ nie miałam pokrycia na nie z mojego zdrowotnego ubezpieczenia. Po tym czasie zdecydowałam się spróbować soku noni i powoli zaczęłam odczuwać ulgę od moich objawów alergii! Piłam sok kilka miesięcy i poczułam 99.9% ulgi alergii na kota. Teraz mamy w domu 2 syjamskie koty i nie mam z tego powodu żadnego problemu ze zdrowiem. Sok noni jest wspaniały! To jest bezpieczniejszy sposób niż zażywanie pigułek i używanie inhalatorów! Sok noni jest naturalny i dzięki temu czuję się lepiej w wielu innych obszarach. Mam więcej energii i nie bolą mnie wreszcie plecy. Reasumując , to jest wspaniały dodatek wspierający organizm na poziomie komórkowym.

–Bonnie C., USA , 15 luty 2002

Mój 19 letni syn ma ból włókien mięśniowych (Fibromyalgia) i dzięki sokowi noni jego stan się poprawia. Moja 18 letnia córka cierpi na astmę i jest alergiczna właściwie na wszystko. Odkąd pije sok noni, nie miała żadnego ostrego ataku astmy, może głaskać kota (wcześniej planowaliśmy go komuś oddać). Nawet mój mąż cichaczem pije sok noni dla poprawy energii i by utrzymywać witalność. Jestem bardzo wdzięczna sokowi noni.

–Brigitte, Niemcy, listopad 2000

Zauważyłam polepszenie się stanu zdrowia w różnych obszarach mojego ciała. Zgrubienie moich stóp się zmniejszyło. Sok pomógł mi też w walce z artretycznymi bólami, które występowały także każdej nocy. Pomógł mi też na trawienie, alergie, i obniżył ciśnienie krwi. Będę zamawiać go ciągle.

–Bonnie M., USA 25 marca 2003

Przez wiele lat życia brałem zastrzyki na alergię oraz dużo pigułek. Kiedy miałem 20 lat, pewien lekarz powiedział mi że mam chroniczny nieżyt nosa i że nie ma niczego co uwolniłoby mnie od tej dolegliwości na stałe. Jednak gdy zacząłem pić sok noni przestałem kichać, pociągać nosem i stale płukać gardło – wiosną, latem i jesienią. Moja potrzeba brania zastrzyków też zmalała. Teraz mogę oddychać jak nigdy przedtem a kiedy wchodzę po schodach nie dyszę. Kilka lat temu musiałem zatrzymywać się po drodze. Negatywne uczucie bezdechu podczas ćwiczeń się zmniejszyło, a także zacząłem znacznie więcej chodzić.

–Charles S., USA 9 czerwca 2002 mnhealth@tahitiannoni.com

Przez cztery lata cierpiałem z powodu intensywnego bólu pleców który byl wynikiem naderwania lędźwiowego. Po piciu soku ból znikał! Usunął także moją alergię – wreszcie normalnie oddycham.

–David W., USA 01 listopad 2002 toesnow@earthlink.net

Śpię lepiej, mam dużo więcej energii i wytrzymałości a także nie mam już alergii na psią i kocią sierść.

–Francois H., Szwajcaria, 21 kwietnia 2001

Cierpiałam na straszliwe alergie ponad 25 lat – włącznie z alergiami na sierść psa i kota, pleśń, kurz, pyłki drzew i traw itd. Bardzo rzadko doznawałam uczucia ulgi. Moja przyjaciółka i współpracowniczka dała mi butelkę soku noni by sprawdzić czy mi pomoże. Doświadczyłam ulgę już w ciągu pierwszych 48 godzin a po czterech dniach moje alergie zupełnie znikły! To było 3 miesiące temu a teraz nie ma nawet śladu moich alergii mimo tylu lat cierpienia. Oprócz tego, że wyzwoliłam się całkowicie z alergii, moje ogólne zdrowie i samopoczucie też się bardzo poprawiło. Jestem bardzo wdzięczna mojej przyjaciółce i noni za zmianę mojego życia!

–Holly C., USA 10 czerwca 2002 holly_caid@iat-cti.com

Miałem bardzo ostre alergie i byłem na sterydach przez 10 lat. Ciśnienie krwi także mi się podniosło. Od kiedy piję sok noni nie potrzebuję zastrzyków i nie biorę żadnych leków na alergię. Ciśnienie krwi się ustabilizowało i jest na normalnym poziomie. Czuję się wspaniale cały czas i nigdy od tej pory nie byłem chory. Dziękuję Bogu za sok noni.

–Gerald H., USA 21 kwietnia 2001

Mój syn miał ostre alergie i chociaż próbował różnych produktów, nic się nie poprawiało. Jednak kiedy zaczął pić noni, błyskawicznie jego stan się poprawił. Jestem wdzięczna za ten prezent od Boga.

–Takeru, JAP 14 kwietnia 2003 info@box-t.com

Moja droga przyjaciółka, która wiedziała że jestem ciągle zmęczona i zdekoncentrowana, zaproponowała mi noni. Byłam ogromnie sceptyczna ale zdecydowałam się spróbować. Po tygodniu picia soku przez całą moją rodzinę wzrosła nasza energia i wszyscy poczuliśmy lepiej. Po około trzech tygodniach z powodu lenistwa przestałam picie soku podobnie jak to robię z witaminami z mojej apteczki, na które wydałam przez wiele lat setki dolarów. Moja córka kontynuowała codzienne picie soku. Od czasu jej urodzenia obie brałyśmy leki na alergię i strasznie cierpiałyśmy kiedy któregoś zabrakło. Leki się skończyły i zanim kupiłam następne alergia wróciła. Budziłam się z mokrymi oczyma, bez głosu z bólem zatok. Taki stan trwał tygodniami. Byłam w tak marnym stanie że nawet musiałam opuścić dwa dni pracy z tego powodu. Córka jednak, nigdy nie przestała pić soku. Nawet podobało jej się to, że musiałam wycierać mój nos podczas gdy ona nie musiała, ponieważ piła noni! Cóż można więc dodać? Wszyscy powróciliśmy do codziennego picia noni i czujemy się O WIELE LEPIEJ!!

–Helenmarie J., USA 11 kwietnia 2003 texasrose_2666@yahoo.com

Mój kręgarz zaproponował mi noni około trzy lata temu ponieważ miałem straszny problem z alergią. Chodziłem przedtem do alergologów lecz to nic nie dawało. Piłem sok przez trzy miesiące zanim zauważyłem zmianę w moim zdrowiu. Największe ataki alergii miałem przy kontakcie z suchym sianem, kotami, dymem papierosów, pyłkami. Byłem stale ,,zapchany,,. Gdy przebywałem w pobliżu siana albo kotów moje oczy stawały się obrzmiałe i swędzące przez kilka dni i miałem natychmiastowy atak astmy. Teraz moje alergie w 99% zupełnie minęły; nie mam żadnemu problemowi będąc w pobliżu w.w. i regularnie mam kontakt z sianem i końmi… żaden problem! Na początku byłem nadzwyczaj sceptyczny ale jestem teraz żywym dowodem, że noni pracuje.

–Jackie, USA 14 maja 2003

Sok noni wrócił mi jakość życia i mogę teraz dzielić się informacją na temat tego cudu natury z innymi po 25 latach dokuczliwych alergii i problemów z oddychaniem. Uwielbiam opowiadać że sok noni uczynił dla mnie to czego nie zdziałały lata leków na receptę i mnóstwo produktów medycyny naturalnej.

–Nicole B., Canada, 25 styczeń 2002

Mojego dwuletniego syna podczas weekendu dziadek poczęstował ananasem. W niedzielę rano synek był ledwo żywy. Leżał w łóżku pokryty wielkimi czerwonymi swędzącymi plamami. Miałem końcówkę płynu galman, który pomaga na swędzenie. Zdecydowałam się zastosować jednak sok noni przez namoczenie jego skóry, używając do tego gazy i kładąc go na ręczniku. Robiliśmy kompresy z soku noni co 2 do 3 godzin, oraz dawaliśmy mu sok do picia. W poniedziałku rano już nie miał plam na ciele i biegał jak typowy 2 letni chłopiec.

–Sharon S., AUS 11 luty 2002

Miałem alergię na spożywanie owoców morza. Dowiedziałem się o tym mając pięć lat i od tej pory przez 23 lata nie jadłem żadnych owoców morza. Puchłbym bez przerwy i czułbym się kiepsko. Po piciu soku noni przez pięć tygodni zdecydowałem się jednak spróbować zjeść owoce morza. Zjadłem owoce morza już sześć razy w ciągu poprzedniego miesiąca i nie miałem żadnych oznak złej reakcji na nie! To wręcz nieprawdopodobne.

–Shawn L., USA 8 stycznia 2003 luvtuff143@hotmail.com

Myślałam że to niemożliwe żeby sok z jednego naturalnego owocu mógł działać w ten sposób w jaki działa sok noni. Potrzebowałam pomocy na moje alergie i dlatego kupiłam noni. Mam alergię na wszystkie drzewa i trawy. Trzy dni od rozpoczęcia picia soku nie miałem już żadnych objawów alergii. Od tej pory nie mam już problemów z alergiami. Dzięki codziennemu piciu soku noni mój organizm uodporniłam na alergie, oraz wzmacniam swój system odpornościowy.

–Sui-Linn C., USA 21 kwietnia 2001

Cierpiałem cały rok na alergię na różne typy tkanin. Standardowe leki antyalergiczne dawały mi albo małą albo żadną ulgę. Mój doktor przepisał mi wtedy steryd, który brałem przez około szesnaście lat. Miewałem częste ataki alergii trwające kilka dni. Zacząłem picie soku noni sok i po około sześciu miesiącach ataki alergii pojawiały się o wiele rzadziej i nie były takie dokuczliwe. Już od około trzech lat nie muszę używać leków. Każdy letni wietrzyk jest teraz dla mnie, jestem bardzo szczęśliwy i zachwycony tym co sok noni uczynił. Jestem też wdzięczny przyjacielowi który pomyślał o mnie aby mnie wprowadzić do tego tematu.

–Tim H., Canada 28 czerwca 2003 purepotentiality@sympatico.ca

Mam alergię prawie na wszystko. Zawsze miałam swędzące, wodniste oczy i katar. Nie mogłam nigdzie iść bez kleenexu. Stał się moim stałym towarzyszem do czasu kiedy ktoś mądry opowiedział mi o soku noni. Już po pierwszym tygodniu zużywania tego soku nie musiałam korzystać z kleenexu. Moje alergie przeszły zupełnie. Dziękuję Panie za stworzenie dla nas tego cudownego owocu.

–Vanessa N., CAN 12 luty 2002

Recent Posts