DANMACANTHAL

 

Został on wyizolowany z naturalnego soku z Noni na Uniwersytecie Keio-gijuku w Tokio, a także w Instytucie Nauk Biomedycznych w Japonii. Wyniki badań wskazują na to, iż dzięki działaniu damnacanthalu, prekancerogenne komórki tzn. komórki, które zaczynają się przemieniać w komórki rakowe i mają inną przemianę materii – pobudzane są przez biochemiczną interakcje damnacanthal na poziomie genów w swoim wnętrzu i sprowokowane do zwolnienia tempa rozmnażania się przez podział. Dzięki temu mają szansę na powrót do normalnego procesu przemiany materii i uniknięcia zwyrodnień – zmian genetycznych.

 

Damnacanthal nadzoruje proces różnicowania się komórek i nie pozwala na ich nieprawidłowe podziały. Wspomaga także prace systemu immunologicznego, który produkując odpowiednią ilość limfocytów B i T, skutecznie zwalcza choroby. To dzięki obecności damnacanthal,  Polinesian Noni tak dobrze zapobiega chorobom nowotworowym. Działanie damnacanthalu w Noni wzmacniane jest poprzez tzw. synergię, dzięki obecności innych unikalnych i cennych dla życia oraz zdrowia związków. 


Badacze wiedzą, że damnacanthal – wiązanie antrachinonu, które zostało wyizolowane z Noni przez japońskich naukowców – jest najprawdopodobniej odpowiedzialne za dużą zdolność Noni w walce z rakiem. Polinesian Noni radzi sobie nie tylko z nowotworem, lecz także z obniżeniem cukru we krwi u diabetyków, w walce z bakteriami i wirusami. Noni jest w stanie zneutralizować śmiertelne trucizny i toksyny, zastopować wszelkiego rodzaju infekcje i wiele więcej.

Recent Posts