ANNA KRUPA POLECA NATURALNE PRODUKTY CALIVITA

 

Parę lat temu widząc jakie żniwo zbierają choroby cywilizacyjne wśród moich rówieśników zaczęłam zastanawiać się czy tak być musi, czy nie można zrobić nic lub choćby zrobić tyle, by własne zdrowie "powierzyć" człowiekowi, który jest nim najbardziej zainteresowany – SOBIE.

Postanowiłam poświęcić trochę czasu na zdobycie wiedzy z dziedziny medycyny naturalnej. Zdrowie moich najbliższych było i jest nadal najważniejsze. Początkowo korzystałam z naturalnych produktów różnych firm (niestety niezbyt tanich), a kiedy dowiedziałam się, że na rynku polskim pojawiła się CaliVita International, z produktami o atestach Unii Europejskiej i bardzo przystępnymi cenami, zaczęłam je używać. Rewelacyjne działanie produktów zdopingowało mnie do dzielenia się informacją o nich wśród znajomych i przyjaciół. Pomoc innym w odzyskaniu zdrowia i zrozumieniu profilaktyki stała sie moją pasją.

Należę do Top Menedżerów CaliVita International. Od 1998 roku zawodowo zajmuję się promocją zdrowia opartą na najnowszych zdobyczach światowej medycyny naturalnej. Produkty, na bazie których pracuję są najwyższej światowej klasy i posiadają najtrudniejsze do zdobycia na świecie atesty bezpieczeństwa i jakości ( FDA i GMP ).

Uczestniczyłam i uczestniczę nadal w dziesiątkach szkoleń, wykładów i konferencji medycznych organizowanych przez CaliVita International prowadzonych przez światowej sławy naukowców i wybitnych lekarzy interesujących się medycyną naturalną. Należą do nich m.in tak dostojne osoby jak :

  • prof. dr n. med. Valeria Szedlak – Vadocz (Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International)
  • dr n. med. Danuta Broniarczyk – Pawłowska (Niezależny Konsultant Medyczny CaliVita International)
  • prof. zw. dr hab. n. med. Swietosław Ziemlański (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
  • prof. zw. dr hab. n. med. Jerzy Lutomski (Ziołolecznictwo, Fitoterapia Naturalna, Naturalna Medycyna)
  • prof. dr hab. n. med. Zbigniew Wronkowski (Prezes Polskiego Komitetu Zwalczania Raka " Centrum Onkologii Instytut M. Skłodowskiej  Curie")
  • prof. dr n. med. Piotr Heczko (Kierownik Instytutu Mikrobiologi Colegium Medicum UJ w Krakowie)
  • dr n. med. Stanisław Mrozicki (Ordynator Oddziału Urologicznego V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie)

    Jestem doradcą w zakresie stosowania tych produktów, oraz poszerzania świadomości jak ważna jest profilaktyka zdrowia. Polecam zakupy w tańszych cenach klubowych ( hurtowych) w systemie Klubu Konsumenckiego CaliVita International. Cyklicznie organizuję szkolenia z naszymi lekarzami, indywidualne konsultacje dla Konsumentów, oraz Mikroskopowe Badania Żywej Kropli Krwi. Jestem w stałym kontakcie z wieloma lekarzami znającymi i stosującymi suplementy CaliVita, w tym z wybitnym ekspertem tych produktów dr n.med. Danutą Broniarczyk-Pawłowską.

Serwis ten stworzyłam, by uświadomić Państwu potrzebę codziennej suplementacji, by zachować zdrowie na długie lata. Nasza żywność jest przecież przetworzona, szpikowana konserwantami, brakuje w niej witamin, minerałów i aminokwasów. By zachować zdrowie musimy poszerzać naszą wiedzę i musimy się suplementować! W serwisie tym znajdziecie  Państwo wiele wypowiedzi konsumentów, którzy produkty te zastosowali w różnych jedynostkach chorobowych i dowiecie się o efekcie ich działania.

Po kilku latach współpracy z CaliVita International osiągnełam pozycję Menedżera Executive, a później Menedżera Star. Obecnie realizuję plan marketingowy osiągając obydwie te pozycje.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt. Wybór odpowiednio doświadczonej osoby prowadzącej i wskazującej drogę do sukcesu jest bardzo ważny! Zapraszam…

Prezenterów sprzedaży bezpośredniej droższych produktów zapraszam >>> TUTAJ

Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do obejrzenia serwisu.

 Star Executiv Menedżer CaliVita & Top Lider Anna Krupa

 


 

 

Moje artykuły na łamach CaliNews firmy California Fitness (obecna CaliVita)

 

Wszyscy stworzeni jesteśmy do wielkości

 

Współpraca z California Fitness całkowicie mnie pochłonęła. Zarówno moje życie jak i moich bliskich związane jest z tym, co robię. Dużym wsparciem jest dla mnie mój mąż, który od początku akceptował moją działalność. Gdyby nie jego pomoc, nie osiągnęłabym tak wiele.

Codziennie poznaję nowych wspaniałych ludzi. Wiele się od nich uczę. Osoby rozpoczynające działalność w California Fitness często nie zdają sobie sprawy z drzemiących w nich możliwości. Trzeba je jednak odkryć, rozwijać i eksponować. Każdy z nas ma nieograniczone możliwości, ale tylko praca w MLM pozwala je rozwijać bez ograniczeń, bez względu na wiek czy wykształcenie. Wystarczy jedynie bardzo chcieć, uwierzyć najpierw w siebie, później w innych, wszystko dokładnie zaplanować, a potem realizować.

Praca, odpowiedzialność, planowanie, zaangażowanie, entuzjazm, dokładne zrozumienie zasad MLM, pomoc tym, którzy chcą dać wszystko z siebie, miła atmosfera "w górę i w dół" – to klucz do sukcesu.

Chciałabym wszystkich liderów zachęcić do uzbrojenia się w cierpliwość, aby bez względu na obecne wyniki trwali w swoich postanowieniach, bo wszyscy stworzeni jesteśmy do wielkości.

Współpraca z taką firmą jak CF może nam dać lepszy standard życiowy, satysfakcję z pracy, ciągłe kontakty z ciekawymi ludźmi, ale również to, o co naprawdę chodzi… coraz więcej radości czerpanej z życia.

Wszystkich bardzo gorąco pozdrawiam,

Anna Krupa

(SM)

 

Wchodząc na Szczyt…

 

Witam Państwa bardzo, bardzo serdecznie w tym wakacyjnym okresie – czasie relaksu i wypoczynku. Dziś mogę tak go nazwać, jednak jeszcze 3 – 4 lata temu był to dla mnie, męża i klubowiczów – liderów okres wytężonej pracy.

Spytacie dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Właśnie wtedy, tuż przed wakacjami, poznałam produkty i plan marketingowy California Fitness. Postanowiłam zmienić zawód handlowca na marketingowca. Szybkie działanie dało efekt y już w pierwszym miesiącu – poziom 10%. Nie posiadałam dużej wiedzy w tym zakresie – znałam zaledwie 4 produkty, ale miałam chęci i wiarę w to, co robię. Niestraszne mi były upały, ulewy czy gradobicie. Umówione spotkania musiały się odbyć!!

Nie odkładaj więc niczego na potem i nie użalaj się nad sobą, jeżeli musisz przemodelować swoje plany. Elastyczne podejście do ich realizacji, odpowiedzialność, uczciwość i działanie są podstawą nowoczesnego biznesu, a biznes z California Fitness jest na wskroś nowoczesny!

Połączenie wspaniałych produktów z MLM w California Fitness każdemu z nas daje szansę – bez względu na wiek czy wykształcenie – zostania menadżerem. Często powtarzam moim menadżerom "Zostałaś nim, bo chciałaś. Moja pomoc była tylko na początku". Już dziś wiem, że w tym roku w moich strukturach pojawi się czwarty, a w przyszłym piąty menadżer.

Tak dalej trzymajcie dziewczyny!

Pozdrawiam Wszystkich i życzę wytrwałości tym, którzy chcą wejść na szczyt. Pamiętajcie, to tylko kwestia organizacji, życzliwości, czasu i…pracy.

Anna Krupa,

Executive Manager

 

 


JEŻELI CHCIAŁBYŚ ZARABIAĆ BEZ WIĘKSZEGO WKŁADU FINANSOWEGO  WYKORZYSTUJĄC SWOJĄ WIEDZĘ I ZNAJOMOŚĆ LUDZI KREATYWNYCH, CALIVITA DAJE CI MOŻLIWOŚĆ BUDOWANIA WŁASNEJ GRUPY, POPRZEZ:

PARTNERSTWO I WSPÓŁPRACĘ POMIEDZY TOBĄ, MNĄ I FIRMĄ CALIVITA. ZARABIAJ Z CALIVITA I MNĄ-ANNĄ KRUPA.

MOŻLIWOŚCI FINANSOWE SĄ NIEOGRANICZONE ! PO 13 – TU LATACH JUŻ SPRAWDZONE!!!

Recent Posts