N IMMUNAID

    \r\n

     ImmunAid zawierający w swoim składzie Vilcacorę zwaną też Koci Pazur ma silne działanie lecznicze w chorobie nowotworowej. Już po trzech miesiącach od chwili zażywania widać rezultaty: choroba przestaje się rozwijać, ból często towarzyszący nowotworom ustępuje, a wniektórych przypadkach guz się zmniejsza. Vilcacora łagodzi bardzo dotkliwe, uboczne skutki chemio i radioterapii, przedłuża życie chorym na raka, którzy nie zakwalifikowali się do klasycznej terapii antynowotworowej.

\r\n

 

\r\n

     Stymuluje układ odpornościowy, chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników tlenowych, ma działanie przeciw wirusowe i przeciwzapalne.

\r\n

Korzeń Vilcacory zawiera kilka alkaloidów, z których najbardziej aktywne to: izopteropodina i rynkofilina. One to pobudzają białe krwinki do atakowania i pożerania niebezpiecznych drobnoustrojów, intensywnie pobudzają układ immunologiczny co jest bardzo ważne w chorobie nowotworowej i mają zbawienny wpływ na układ sercowo- naczyniowy, ponieważ zapobiegają tworzeniu się skrzepów: w sercu, mózgu i tętnicach.

\r\n

 

\r\n

     Biologicznie czynne składniki Vilcacory doskonale czyszczą cały układ trawienny a zwłaszcza okrężnicę, co jest bezwzględnie konieczne dla powodzenia każdej kuracji dążącej do poprawy stanu zdrowia. Chroni komórki przed mutacjami zapoczątkowującymi chorobę nowotworową.

\r\n

Działanie Vilcacory (400 mg) wzmacnia zawarty w preparacie cynk (3 mg ).

\r\n

Dr Donna Schowntkowski z USA:

\r\n

Vilcacora z powodzeniem zwalcza infekcje u pacjentów chorych na raka i powoduje niekiedy już nawet po dwóch tygodniach!- zmniejszanie się rakowatych guzów skóry oraz torbieli .Gdy po raz pierwszy miałam okazje się o tym przekonać, po prostu przecierałam oczy ze zdumienia…

Dr Philip N. Steinberg – amerykański badacz , od 1993 roku zajmujący się zastosowaniem uncarii tomentosy:

\r\n

Terapełtycznie zalecam od 3 do 6 gramów vilcacory codziennie, najlepiej podzielone na trzy dawki. Profilaktycznie, wykorzystując działanie antyutleniające i zwiększające możliwości adaptacyjne organizmu dozowanie powinno być trzy razy mniejsze W zaawansowanych stanach patologicznych stosuje przez kilka kolejnych tygodni nawet do 20 gramów dziennie w jednej dawce! Nie boję się przedawkowania, boję się raczej o to, czy starczy mi czasu i czy zdążę pomóc pacjentowi. Dlatego staram się dostarczyć organizmowi jak największej ilości bezcennych alkaloidów i często przynosi to wprost niewiarygodne rezultaty!

\r\n

 

Recent Posts