N LIVER AID

\r\n

 

\r\n

      Niezastąpionym po chemioterapii jest produkt o nazwie Liver Aid, którego zadaniem jest ochrona wątroby, bez której życie człowieka jest niemożliwe.

\r\n

 

\r\n

     Mimo swoich licznych i bardzo ważnych funkcji życiowych wątroba stanowi wciąż niedoceniony przez wielu z nas narząd. Pełni ona funkcję filtra biologicznego wychwytując niektóre uszkodzone komórki krwi, toksyny, produkty rozpadu przemiany materii, a także niektóre leki, by poddać je dalszej obróbce.

\r\n

 

\r\n

     Wskutek tego dochodzi do usuwania z organizmu szkodliwych związków chemicznych bądź do powstawania aktywnych postaci leków, które dopiero po takiej obróbce w wątrobie mogą skutecznie oddziaływać na nasz organizm.

\r\n

 

\r\n

     Wątroba pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. W przypadku uszkodzenia wątroby zostaje zakłócony przebieg wielu procesów metabolicznych i rozpoczyna się stłuszczanie, które może doprowadzić do marskości. Liver Aid regeneruje i detoksykuje  wątrobę. 

\r\n

 

\r\n

     Wyjątkowość Liver Aid  polega na tym, że jedna kapsułka wpływa jednocześnie na tak wiele procesów życiowych, w które zaangażowana jest wątroba.   Mechanizm działania Liver Aid kojarzy się z maksymą: „Kropla drąży skałę”. Codzienna mała dawka preparatu, ale powtarzana regularnie przez wiele miesięcy może znacząco poprawić funkcję nawet mocno uszkodzonej wątroby. 

Recent Posts