Smokerade

Produkt zawierający w swoim składzie komplet przeciwutleniaczy, skomponowany tak, aby złagodzić negatywne skutki palenia tytoniu. W związku z tak korzystnym działaniem polecany zarówno nałogowym palaczom, jak i tym, którzy palą biernie.

Opakowanie zawiera 90 tabletek.

1 tabletka zawiera
Owoc Cayenne 300 mg   Selen 20 mcg
Kwas elagowy 5 mg   Koenzym Q10 2,5 mg
Witamina C 60 mg   Ekstrakt z zielonej herbaty 5 mg
Witamina E 10 mg   (std. 20% polifenoli)  
Cynk 5mg      

Sposób użycia:

KUP PRODUKT JAKO KLIENT  >>>  TUTAJ

ZOSTAN KLUBOWICZEM I KUPUJ 33% TANIEJ  >>>  TUTAJ

1 tabletka 3 razy dziennie w trakcie posiłku lub według zaleceń.

palenie


Czy jesteś palaczem ?

Jeśli tak, na pewno jesteś świadomy tego, że powinieneś rzucić palenie, aby zachować zdrowie.

 

Jeśli jednak nie jesteś w stanie dokonać aż tak dużego wyrzeczenia, przynajmniej spróbuj chronić swój organizm przed szkodliwymi skutkami nawyku palenia.

W naszej ofercie znajduje się specjalny preparat dla palaczy SMOKERADE, w skład którego wchodzi kompleks przeciwutleniaczy. Jeśli palisz jednego papierosa za drugim lub jesteś po prostu biernym palaczem to SMOKERADE pomoże złagodzić negatywne skutki działania nikotyny na Twój organizm.

 

Jak wiadomo, najbardziej niebezpiecznym czynnikiem ryzyka związanym z paleniem są wolne rodniki i policykliczne związki aromatyczne (np. Benzopiren), które działają rakotwórczo.

Również podczas palenia do organizmu dostaje się tlenek węgla (trucizna dla krwi i tkanek) oraz kadm (ma działanie nefrotoksyczne).

 

Witamina C, E, koenzym Q10, cynk (aktywator enzymu dysmutazy ponadtlenkowej) oraz selen (aktywator peroksydazy glutationowej) są synergicznie działającymi przeciwutleniaczami. Razem są w stanie zapobiec uszkodzeniu naczyń krwionośnych, płuc, żołądka, pęcherza moczowego.

 

Natomiast wyciąg z owocu cayenne korzystnie wpływa na pracę kładu oddechowego, kwas elagowy (obecny w takich owocach jak maliny) wywiera wpływ na oczyszczanie i ochronę komórek, a także poprawia funkcjonowanie wątroby odpowiedzialnej za neutralizację karcenogenów. Cynk i selen chronią nerki przed nefrotoksycznym wpływem kadmu. W związku z tak szerokimi zaletami preparatu polecamy go nie tylko nałogowym palaczom, ale także tym, którzy "palą" biernie.

 

"Wierzyłem, że na ziemi nie ma dwóch ludzi, którzy byliby identyczni; dwóch ludzi o takich samych odciskach palców, zarysie ust lub brzmieniu głosu. Podobnie jak nie ma dwóch identycznych ździebeł trawy lub płatków śniegu. I dlatego, iż czułem, że wszyscy ludzie różnią się od siebie, nie przychodził mi do głowy żaden logiczny powód, dla którego powinni jeść takie same pokarmy. Stało się dla mnie jasne, że skoro każdy mieści się w niepowtarzalnym ciele o różnej sile, słabości i upodobaniu do określonego jedzenia, to jedynym sposobem na zachowanie zdrowia lub leczenie choroby jest dostosowanie się do tych specyficznych potrzebkażdego pacjenta.".                                                                                  James D” Adamo

 

"Grupa krwi jest kluczem, który otwiera drzwi do tajemnic zdrowia, choroby, długowieczności, witalności i odporności psychicznej. Decyduje o podatności na choroby, o upodobaniu do żywności i nawet o rodzaju wykonywanych ćwiczeń……. Od dawna wiemy, że istnieje ogniwo łączące proces, który prowadzi albo do ścieżki zdrowia, albo do ponurego szlaku chorobowego…… Obecnie zaczynamy odkrywać jak wykorzystywać grupę krwi jako swego rodzaju komórkowy odcisk palca, który ujawnia wiele z wielkich tajemnic okrywających nasze poszukiwanie dróg prowadzących do dobrego zdrowia…… Nasze rozumienie grupy krwi przesuwa naukę genetyki znacznie do przodu poprzez jednoznaczne stwierdzenie, że każdy byt ludzki jest całkowicie inny."

 

Dr Peter J. D” Adamo i Catherine Whitney – "JEDZ ZGODNIE ZE SWOJĄ GRUPĄ KRWI"

 

Dieta do grup krwi wyjaśnia nam dlaczego niektórzy ludzie tracą na wadze stosując konkretne diety, podczas gdy inni nie; dlaczego niektórzy pozostają witalni przez całe życie, podczas gdy u innych następuje pogorszenie intelektu i stanu psychicznego.

 

Opracowane diety przez dr Adamo, oraz kilka wybranych przypadków zmiany zdrowia pacjentów po dostosowaniu się do zaleceń podanych w powyższej książce opisuję na następnych stronach

 

Szczegóły w książce "JEDZ ZGODNIE ZE SWOJĄ GRUPĄ KRWI" dr Peter J. D. Adamo i Catherine Whitney – wyd. W-wa 2000r.

 

 

Recent Posts