SPECJALIŚCI O PRODUKTACH

Czy wiesz, że rocznie zjadamy z pożywieniem 4-7 kg różnego rodzaju toksyn. Jeszcze w 2000 roku były to tylko 2 kg. Tak duża ilość toksyn nie może być obojętna dla organizmu. Im dłużej żyjemy, tym więcej toksyn kumulujemy.Część z tych toksyn jest neutralizowana przez organizm, ale nie wszystkie.Problem pojawia się, gdy toksyny przekraczają pewien poziom. Narządy oczyszczające nie są już w stanie ich wydalać. Musimy wówczas pomóc organizmowi się ich pozbyć bo inaczej odłożą się wewnątrz nas!!!

Oczyszczanie organizmu, jest niezwykle ważnym i potrzebnym procesem w naszym życiu.

Trujące toksyny przyswajamy wraz z wodą, powietrzem, a przede wszystkim z pożywieniem. Źródłem tych toksyn jest środowisko zewnętrzne – to  tzw. toksyny egzogenne pochodzące z zewnątrz organizmu. Innym źródłem toksyn, są toksyny endogenne czyli źródło toksyn pochodzących z wnętrza organizmu.

Efektem działania toksyn są wysypki, ataki astmy, stany zaapalne żołądka, zła praca jelit, nadpobudliwość, bezsenność, zaburzenia ciśnienia itd. Związki te utrudniają przyswajanie witamin, makro i mikroelementów, a nie strawione pokarmy stają się kolejnymi toksynami, które przenikają do krwi i drażnią układ odpornościowy.

Wciąż zapominamy, że jedzenie nie powinno zaśmiecać, lecz czyścić i regenerować organizm. Wiele objawów chorobowych zmniejsza się, a nawet znika po odtruciu i oczyszczaniu organizmu z toksyn.

Ogromnym źródłem zatrucia organizmu toksynami jest jelito. Jego błona śluzowa jest bardzo cienka,a przy braku dobrej flory bakteryjnej – czyli bez pałeczek kwasu mlekowego staje się nieszczelna i łatwo przepuszcza toksyny, trucizny, niebezpieczne mikroorganizmy, które dostają się do krwiobiegu. Nawet organizmy osób mających zdrowe jelita, mają problem z truciznami i toksynami, które pochodzą z zewnątrz.

Mało kto wie, że u dorosłej osoby w jelicie grubym znajduje się od 8-15 kg kamieni kałowych, które człowiek nosi przez całe życie. Przeważnie po 40 roku życia grube jelito jest na tyle zapełnione kamieniami, że wypiera ze swoich miejsc inne organy, utrudniając pracę wątrobie, nerkom, płucom. To jest właśnie istotna przyczyna większości chorób.

Twój organizm minimum 2 razy w roku potrzebuje odnowy biologicznej – nie czekaj, skorzystaj z pomocy natury. Firma CaliVita w swojej ofercie posiada suplementy na oczyszczanie organizmu na wielu płaszczyznach: oczyszczanie jelit, oczyszczanie wątroby, odkwaszenie organizmu, oczyszczanie z organizmu toksyn.

Kamienie kałowe, gronkowiec, grzybica, robaki pasożytnicze: lamblie, owsiki, przywry – to zbędny balast dla Twojego organizmu!  Oczyszczanie organizmu z pasożytów  przedstawia kuracja dla dzieci oraz kuracja dla dorosłych.

Przedstawione poniżej produkty pomogą rozwiązać Twój problem zdrowotny. W ofercie CaliVita jest ich cała gama. Jeśli potrzebujesz porady, co zastosować, co z czym łączyć, pisz lub dzwoń. Jako doświadczony Top menadżer jestem do Twojej dyspozycji.

 

Oczyszczanie organizmu powinno się rozpocząć od: oczyszczanie wątroby i oczyszczanie jelit.

Zalecane suplementy diety przy oczyszczaniu organizmu:

Yucca przyspiesza metabolizm, wzmacnia i reguluje naturalne procesy oczyszczania organizmu z toksyn. Odtruwa i oczyszcza w ten sposób praktycznie cały organizm: przewód pokarmowy, stawy, jelita. 

Nopalin ze względu na wysoką zawartość błonnika,  ułatwia regularne wypróżnianie, stwarza odpowiednie warunki do rozwoju przyjaznej flory jelitowej. Odtruwa i ułatwia oczyszczanie organizmu.

Ocean 21 powoduje oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich ( narządów wewnętrznych, a w szczególności oczyszczanie wątroby). Doskonale czyści jelito, wspomaga wydalanie substancji zanieczyszczających organizm na zasadzie chelatacji.

Polinesian Noni oczyszcza krew, wspomaga niszczenie bakterii, wirusów, grzybów i innych pasożytów. Neutralizuje ich toksyczne jady i odkwasza wątrobę, nerki, jelita.

Liquid Chlorophyll detoksykacja organizmu dzięki chlorofilinie sodowo-miedziowej uzyskiwanej z lucerny, która stanowi skoncentrowane źródło chlorofilu a i b. Chlorofilina oczyszcza zatrutą krew przez palaczy, czy też biernie palących z tlenku wgla.

ParaProtex niszczy: bakterie wywołujące infekcje ran – gronkowiec, paciorkowce, pasożyty przewodu pokarmowego, bakterie, grzyby, lamblie, robaki, wiele odmian wirusów (300) i grzybów. Oczyszczanie organizmu u dzieci z pasożytów (gronkowiec, lamblie, owsiki, grzybica) przedstawia kuracja dla dzieci oraz oczyszczanie u dorosłych kuracja dla dorosłych.

AC-Zymes – ogromnym źródłem zatrucia organizmu toksynami jest jelito. Jego błona śluzowa jest bardzo cienka,a przy braku dobrej flory bakteryjnej – czyli bez pałeczek kwasu mlekowego staje się nieszczelna i łatwo przepuszcza toksyny, trucizny, niebezpieczne mikroorganizmy, które dostają się do krwiobiegu. Nawet organizmy osób mających zdrowe jelita, mają problem z truciznami i toksynami, które pochodzą z zewnątrz. Acidophilus with Psyllium   wyłapuje substancje toksyczne i rakotwórcze usuwając je na zewnątrz.

Garlic Caps – pomaga osobom cierpiącym na wzdęcia, leczy stany zapalne przewodu pokarmowego, ma silne działanie oczyszczające krew z produktów przemiany materii. Powoduje oczyszczanie nerek.

Liver Aid oczyszczanie wątroby, korzystnie wpływa na regenerację już uszkodzonego narządu i przywraca jego prawidłowe funkcje.

Triple Potency Lecithin oczyszcza naczynia krwionośne z cholesterolu rozbijając go na małe drobinki, dzięki czemu nie dochodzi do zatoru żył.

Oxy Max poprawia zaopatrzenie komórek w tlen, korzystnie wpływając na procesy przemiany materii, dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym przyczynia się do eliminacji bakterii beztlenowych takich jak Streptococcus, Staphylococcus (gronkowiec), Salmonella, E. Coli.

Spirulina – niebiesko-zielona alga zawiera chlorofil, który oczyszcza organizm z metali ciężkich i pomaga organizmowi uniknąć zmęczenia, utraty sił, niedoborów substancji odżywczych podczas oczyszczania.

Aquarion – Aqarion CaliVita to urządzenie, które służy naszemu zdrowiu wytwarzając wodę alkaliczną. Ona odkwasza, odtruwa i zapobiega chorobom związanym z kwasicą metaboliczną (dna moczanowa, nadciśnienie, choroby serca, miażdżyca i wiele innych…)  Super urządzenie, gorąco polecam!

Detox Patch – plastry oczyszczające organizm. To łatwy, nieinwazyjny i naturalny sposób na detoksykację.  Najtrudniejsze do usunięcia toksyny to te, które kumulują się w tkankach, wśród nich metale ciężkie (np.: arszenik, rtęć, ołów, platyna itp.).

 

Medycyna Komórkowa – cz. 1 >>> http://youtu.be/hIuQNIYXp-I

Medycyna Komórkowa – cz. 2 >>> http://youtu.be/9k_77UDCwb0


SKLEP  >>>  TUTAJ


Jakie organy pełnią najważniejszą funkcję w usuwaniu toksyn z naszego organizmu?

"W wydalaniu toksyn z naszego organizmu bierze udział kilka organów. Najważniejszą rolę pełni niewątpliwie wątroba. Jest ona odpowiedzialna za wszystkie chemiczne procesy prowadzące do ich usunięcia. Trafia tam nawet strawiony już pokarm i to ona ma decydujące znaczenie w jego dalszej asymilacji. Jest bardzo ważnym organem, a jednocześnie ma ogromną zdolność regeneracji. Jeśli mamy nawet pół wątroby, nadal jest ona w stanie pełnić swoją funkcję.

Drugim równie ważnym organem człowieka są jelita, które doprowadzają do usunięcia odpadów z naszego ciała na zewnątrz (w postaci masy kałowej). Nasze zdrowie zależy m.in. od regularneg wypróżniania. Jeśli kał zbyt długo zalega w jelitach, wytwarzają się toksyny, które z czasem trafiają do krwiobiegu i dochodzi do wtórnego zatrucia organizmu. Taki stan może być powodem powstawania wielu chorób np. migren, a nawet raka.

Znaczącą rolę w usuwaniu toksyn (w postać płynu) pełnią także nerki. W chińskiej medycynie nazywane są on esencją życia, co sugeruje, że cała nasza energia pochodzi właśnie z nerek.

 

A jaką rolę w wydalaniu toksyn z naszego organizmu pełni skóra?

Na powierzchni skóry widać całą kondycję naszego organizmu Negatywne procesy które w nim zachodzą uwidaczniają się szczególnie na twarzy. A że większość chorób skóry pochodzi z wnętrza organizmu, sygnalizują to podrażnienia i wypryski. Np. usta – górna warga informuje nas o kondycji żołądka, pokazuje jego stan, dolna warga to jelita. Miejsce pomiędzy oczami wskazuje kondycję wątroby i żołądka. Nos, jego twardy czubek, sygnalizuje problemy z sercem. Oczy pokazują natomiast stan wątroby, jeśli są przekrwione, oznacza to, że jest ona podrażniona. Kąciki oczu z kolei obrazują serce. Oczy są zwierciadłem stanu całego ciała. Na podstawie badań tęczówki możemy zdiagnozować wiele chorób, nawet w początkowym ich stadium, kiedy jeszcze nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Jeśli w kącikach oczu pojawiają się tzw. śpiochy, oznacza to, że wątroba chce pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu. Należy obserwować zatem uważnie organizm, bo informuje nas on o wszystkich chorobach i zaburzeniu równowagi."
dr Sohrab Khoshbin

Dla wielu z nas zdrowie i długowieczność są obiektami pożądania. W zależności od poziomu swojej świadomości będziemy o nie dbać mniej lub bardziej aktywnie.

{mospagebreak}

Szanuj swoje zdrowie – jak swój samochód – troskliwie i czule.

To powiedzenie często jest używane na Zachodzie. Każdy kto posiada samochód dba o jego czystość z zewnątrz i od wewnątrz. Stosuje oleje i paliwo najlepszej jakości.

Dlaczego człowiek podchodzi do własnego zdrowia bez takiej odpowiedzialności? Jeśli nie będziemy sprzątać samochodu wewnątrz chociażby rok, nazbiera się brudu i kurzu. Tymczasem większość ludzi przez całe życie " nie sprząta" wnętrza swojego organizmu i dlatego po czterdziestym roku życia organizm jest tak zmęczony z walką z zanieczyszczeniami, złogami i chorobotwórczymi bakteriami, że zaczyna być bardziej podatny na choroby.

 …Natura tak stworzyła organizm, że w każdej sekundzie rodzi się i umiera jednakowa ilość komórek.W zanieczyszczonym organiżmie ilość starych komórek zawsze jest większa niż nowych. I właśnie taki bilans jest przyczyną chorób i niedołężnej starości.

 

Całkowite oczyszczenie organizmu jest nam nie tylko potrzebne, jest nam życiowo niezbędne, dlatego, że tylko czysty organizm, wolny od "wewnętrznego brudu" może funkcjonować harmonijnie i właściwie. Każdy etap oczyszczania będzie dawał odczuwalne wyniki Po oczyszczani jelita grubego, przestaną Państwa dręczyć wzdęcia brzuch, zaparcia, zgaga; po oczyszczeniu wątroby poprawia się trawienie, pomięć, błysk w oczach, połysk włosów, będziecie Państwo wyglądać młodziej i bardziej świeżo, nie będziecie się męczyć, pojawi się energia i siły; oczyszczenie nerek powoduje zanik worków pod oczami, normalizuje się ciśnienie i znikają różne bóle w dolnej części brzucha (przyczyny których do tej pory nie udało się ustalić); oczyszczenie stawów spowoduje rozpuszczenie znajdujących się w nich soli i jeśli nie były one (stawy) sprawne ruchowo i bolały szczególnie przy zmianie pogody to teraz będą sprawne i elastyczne; oczyszczenie limfy i naczyń krwioniśnych obroni Państwa przed infekcjami, zawałem, wylewem, żylakami i wieloma dolegliwościami, które czynią nasze życie czasem nie do wytrzymania.

Mieszkanie po remoncie wygląda zupełnie inaczej, wypraną rzecz jest przyjemnie ubrać, polakierowany samochód – cieszy nasze oko, ale wszystkiego tego nie da się porównać do tych odczuć, które się pojawią po pełnym oczyszczeniu organizmu. Zapewniam Państwa, że staniecie się zupełnie innymi ludzmi."

"Każda choroba ma swoją przyczynę, której nie zlikwiduje żaden lek"Hipokrates

źródło: Michał Tombak "Jak żyć długo i zdrowo."

Nasze ciało jest jedyną rzeczą na Ziemi, która naprawdę należy do nas.

Medycyna naturalna przeżywa dziś niebywały rozkwit. To całkiem zrozumiałe – gdyż w czasie, gdy choroby cywilizacyjne są najczęstszą przyczyną zgonów, a medycyna akademicka, mimo postępów w nauce, nie zawsze potrafi sobie z nimi poradzić, chętnie zwracamy się w stronę metod naturalnych – bardziej może czasochłonnych, ale skutecznych i nie ingerujących przy tym chemicznie czy farmakologicznie w nasz organizm.

Naturalne suplementy CaliVita pomogły w oczyszczeniu organizmu już tysiącom ludzi.

Spróbuj i TY!

"Jeśli system samooczyszczania organizmu nie działa zbyt sprawnie –jelito, wątroba i nerkisą niedrożne – zostały przepełnione, jeśli spożywa się dużo krochmalistego i tłustego jedzenia, które nie jest wyprowadzane przez wyżej wymienione organy, w tym wypadku uruchamiają się kolejne kanały wydalnicze. Najpierw włącza sięjama nosowo-gardłowa. Ona wyrzuca na zewnątrz w postaci flegmy krochmaliste, tłuste i inne złogi. Stąd wszystkie nasze ciągłe pochrząkiwania, charkania i smarkania. Jeśli i ten kanał wydalniczy zostanie zbytnio obciążony, włączone są dodatkowe: zatoki, kanał słuchowy w uszach, u kobiet – pochwa maciczna, ropieją oczy.

Mało ruchliwy tryb życia, praca na siedząco, gwałtownie hamuje krwiobieg w miednicy – powstaje zastój krwi. Jest to druga przyczyna, dlaczego właśnie tu gromadzi się flegma – u mężczyzn wokół prostaty, u kobiet – w jajnikach powodując cystę. Jeżeli najbardziej szkodliwe produkty takie jak m.in.: zimne lub tłuste mleko, śmietana, lody są spożywane zbyt często, to wg. Mikio Kuszi (specjalista makrobiotyk) na pewno będziecie mieć cystę (np. piersi, jajników lub u mężczyzn przerost prostaty). Dalej w tej cyście przerastają zarodniki pleśni i powstaje rak, dający metastazę. Sami go żywimy, sami go pielęgnujemy, a potem dziwimy się skąd?

Jeśli i to jest niewystarczające lub z jakiegoś powodu te kanały są zamknięte – włączają się dwa ostatnie –płuca i skóra.Skóra sygnalizuje obciążenie organizmu złogami poprzez brzydkie zapachy, wysypkę, pryszcze, różnego rodzaju egzemy, czyraki (nieprawidłowe łączenie pokarmów)…"

                       "Oczyszczanie organizmu i prawidłowe żywienie" G.P. Małachow

Zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze są też przyczyną powstawania białego nalotu na języku.

Nadmiar tłuszczu w Twoim ciele to "śmietnik", gdyż właśnie w tkance tłuszczowej odkładane są wszelkie zanieczyszczenia, chemikalia, leki , pestycydy".


 SKLEP  >>>  TUTAJ


 

 

Recent Posts