ZIELONE ZŁOTO – OCEAN 21 , a nowotwory.

Jak brak tlenu wpływa na powstawanie komórek nowotworowych ?

Jeśli w komórkach brakuje tlenu, poszukują one wówczas innego źródła energii, by podtrzymać niezbędne do życia funkcje. Rozkładają więc glukozę w beztlenowej fermentacji i czerpią tlen z fermentacji cukru. Podczas tego procesu wytwarza się dodatkowo kwas mlekowy zakwaszający organizm. Jego nadmiar powoduje, że komórki mają problem, by przyswajać tlen z atmosfery i w efekcie tego następuje rozwój komórek nowotworowych.

Od kilkudziesięciu do kilkuset razy w cyklu życiowym człowieka powstaje nowotwór w jego organizmie. Pełno objawowa choroba nowotworowa nie występuje nagle, ale rozwija się powoli. Oznacza to, że masz do dyspozycji lata, w czasie których podkarmiasz albo głodzisz potencjalnego raka. Od genetycznej dewiacji pojedynczej komórki do wystąpienia pełno objawowego guza mija często 10-20, a nierzadko 40-50 lat.

Rak NowotwórRozwijający się nowotwór przechodzi przez kilka faz zanim stanie się grożny dla organizmu. We wczesnych fazach rozwoju, do których należą inicjacja i promocja procesu nowotworowego można jeszcze powstrzymać rozwój choroby. Głęboko zaburzone mechanizmy regulacyjne można naprawiać wspomagając organizm poprzez dostarczanie mu brakujących substancji i związków. Przywrócenie homeostazy czyli wewnętrznej równowagi organizmu oraz wsparcie układu imunologicznego mogą w wielu przypadkach zmienić bieg patologicznych procesów w organiżmie.

Badania naukowe dowodzą, że to, co jemy, ma wpływ na nowotwory na wielu etapach: od ich powstania, poprzez wzrost i ewentualny rozsiew. Zawarte w pokarmach przeciwutleniacze, w tym witaminy, mogą blokować dostęp czynników rakotwórczych, a nawet brać udział w naprawie uszkodzonych komórek. Jeśli nawet komórki tworzą już drobne, nadal jeszcze łagodne skupiska, które nogą ulec zezłośliwieniu, to składniki diety i dodatki żywieniowe mają potencjalne działanie hamujące taki proces.

Jak uchronić się przed chorobami degeneracyjnymi XXI wieku i jak wspomóc organizm kiedy choroba już wystąpiła ?

Pijąc OCEAN 21 – kompleksowy płynny suplement żywieniowy CaliVita zawierający ponad 200 różnych, naturalnych składników odżywczych, w tym m.in. bardzo dużo bo, aż osiem oceanicznych alg, które  działają w sposób bezpośredni na zaatakowane  komórki nowotworowe.

Medycyna naturalna patrzy na człowieka jak na całość i dlatego ceni paraleki o szerokim spektrum działania na cały organizm. W ofercie Cali Vita znajdują się właśnie takie produkty. Należą do nich m.in.: OCEAN 21, POLINESIAN NONI, SHARK AID, VIRAGO, RODIOLIN, PARAPROTEX, IMMUNAID i cała pozostała gama


SKLEP  >>>  TUTAJ


 

Recent Posts