GRAJCIE O SWOJE ZDROWIE

In Zdrowie

Cieszę się, że poprawiłam swój wygląd zewnętrzny, ale moja radość jest jeszcze większa, bo wreszcie pozbyłam się innych, dręczących mnie dolegliwości.

GRAJCIE O SWOJE ZDROWIE ZE SMOKERADE

Czy wiecie, że co czwarty Polak ma nadciśnienie? Jest ich w Polsce około 7 milionów (ja byłam jedną z nich). Często czułam parcie krwi na ściany naczyń krwionośnych, bolała mnie głowa, widziałam jak za mgłą. Cierpiałam też na zaburzenia rytmu serca, którym towarzyszyło uczucie duszności, a nawet omdlenia. Okazało się, że jedną z przyczyn było wzmożone napięcie nerwowe, wywołane stresującymi sytuacjami. W efekcie dochodziło do zaburzeń mechanizmu regulującego ciśnienie tętnicze krwi w układzie krążenia, a więc cierpiałam na nadciśnienie. Lekarz powiedział – unikaj stresu! Łatwo powiedzieć … Jestem pielęgniarką z 20-letnim stażem w szpitalnej Izbie Przyjęć i stres towarzyszy mi w wielu sytuacjach. Jego całkowite wyeliminowanie jest prawie n i e m o ż l i w e .

Znalazłam więc swoją własną, skuteczną metodę – STRESS MANAGEMENT B-COMPLEX, który niezwykle korzystnie wpłynął na pracę mojego systemu nerwowego. Połączyłam go z innym preparatem – SMOKERADE – który oczarował mnie swoimi składnikami – nie tylko w odpowiednio dobranych proporcjach, ale również o wzajemnie uzupełniającym się działaniu!!!

Zawarte w nim silne antyoksydanty – to dla mnie pierwsza linia obrony. Dlaczego?

Wolne rodniki, walczące z nimi przeciwutleniacze…. Słyszymy o nich dość często – czy jednak spośród wielu informacji, artykułów potrafimy wyłonić "meritum"? Czy nie mamy przypadkiem wrażenia, że tak naprawdę nie wiemy, o co chodzi? I czy rzeczywiście antyoksydanty są tak ważne dla naszego zdrowia? Zapewniam Was, że tak! Są po prostu niezbędne!

Sam fakt powstawania wolnych rodników w naszym organizmie nie jest patologią, ponieważ tworzą się one w sposób biologicznie naturalny. Ale to właśnie one spowodowały u mnie uszkodzenie błon komórkowych, a także spustoszenie w moich zasobach tlenowych, co w efekcie doprowadziło do niedostatecznego zaopatrzenia serca w tlen. Na szczęście koenzym Q10, zielona herbata, owoc granatu, owoc cayenne, witaminy E i C, selen, cynk – zneutralizowały i zniszczyły wolne rodniki, które siał spustoszenie w moim organizmie. To one obniżył moje ciśnienie tętnicze poprzez relaksujące działanie na mięśnie gładkie naczyń krwionośnych, wyregulowały pracę mojego serca i poprawiły przepływ krwi w naczyniach włosowatych.

Chociaż SMOKERADE jest ogromnym ratunkiem dla palaczy – i życzę im "szczęśliwego, zdrowego oddychania" – to ja osobiście dedykuję ten preparat "ciśnieniowcom", osobom z dolegliwościami serca czy żyjącym w "zatrutej cywilizacji" (czyli nam wszystkim).

DLA WSZYSTKICH "NOWOCZESNYCH", ZAGINIONYCH I WYGODNYCH !!!

Bo SMOKERADE to nie tylko detoksykator naszego organizmu. To bojownik z wolnością "rodników"! To bloker "wybrakowanych" cząsteczek tlenu! To antidotum podarowane przez naturę! Uczyńcie więc to, co ja – grajcie o swoje zdrowie ze SMOKERADE!

Dorota Nowakowska
Wrocław


 

Wiecej na temat ochrony zdrowia w artykułach:

Recent Posts